• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura central - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura central - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura centralno grejanje do 2900 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura centralno grejanje do 2900 eura/m2" pronađeno 224 nekretnina - prosečna cena 2.362 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvostrano orjentisan jugozapadni i severozapadni stan, sa dve velike sobe i trpezarijom sa kuhinjom i malom ostavom. Prostran hodnik i kupatilo sa kadom. Izvorno održavan. Visina plafona 2.7m, centralno grejanje, pvc stolarija. Prednost ove nekretnine je pripadajuci podrum veličine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 225.000 €, 79,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ovaj predivan trosoban stan u Pazinskoj ulici na Vozdovcu. Nalazi se u mirnom delu Vozdovca u neposrednoj blizini svih sadrzaja potrebnih za ugodan zivot. Po strukturi stan je trosoban, uknjizen na 79 kvm dok mereno ima 90 kvm. Odlican raspored, prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda. Stan u novoizgradjenoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje. Odmah useljiv. Renomirani investitor Neimar V. Stan po strukturi cetvorosoban, dobro pozicioniran, jug-zapad. Troslojni hrastov parket, termo i zvucna izolacija, energetski razred B, centralno grejanje po potrosnji,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 do 240000 eura centralno grejanje do 2900 eura/m2'
130.000 €
130.000 €
215.000 €
  Stan, BEOGRAD, 213.470 €, 74,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobrodošli u vaš budući dom. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji je u završnoj fazi izgradnje. Sa površinom od 74,40 kvadratna metra ovaj prostrani stan je prava definicija savremenog životnog prostora, komfora i elegancije. Prostorije: velika dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 181.500 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 199.900 €
14.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Pariske komune Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131571, VI/VI, lift, uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaje se troiposoban stan od 70 m2 uknjizeno ,plus 24 m2 jos jedna soba koja je dobijena od skupstine sranara i overena u sudu,tako da stan ima 94 m2,stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 147.000 €, 52,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN STAN U ZGRADI OD FASADNE CIGLE – MIRNA ULICA, ZELENO OKRUŽENJE! U ponudi je prostran stan od 52 m² (uknjiženih 43 m²), sa dvema zastakljenim lođama, smešten u visokom prizemlju zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica Banovog Brda – Toše Jovanovića.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kapetana Miloša Žunjića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nikolaja Gogolja Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan, mereno 75m² (uknjižen na 72 m²), visoko prizemlje od 7. spratova, u mirnoj ulici Nikolaja Gogolja u samom srcu Banovog brda. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno funkcionalnog rasporeda, sa terasom, lođom i pripadajućim podrumom. Održavan, sa klasičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stan na Banovom Brdu u prizemlju zgrade iz 1987godine. Stan ima klasičan parket, centralno grejanje i novu kuhinju, a ugradni plakari ručno rađeni po meri su visokog kvaliteta. Stan ima veću i manju sobu od 12 i 7m2, kao i dve terase od oko 6 i 4m2. Ugrađena je nova klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ustani��ka, st/4, cg-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se 1.5 stan u Ustani��koj ulici. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je centralno grejanje i uknji��en je na 48m2, s tim da se ispred ulaza u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Poručnika Spasića i Mašere Sprat: 4 Spratnost: 10 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 240.000 €, 86,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Podrum Matice srpske Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu na Vračaru u blizini Bulevara kralja Aleksandra, Tašmajdanskog parka, Pravnog, Elektrotehničkog, Mašinskog fakulteta, hotela Metropol i svega ostalog što omogućuje dolazak na destinaciju laganom šetnjom, nudimo vam stan koji prija svima koji vole da su u centru zbivanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 219.000 €, 75,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan, površine 75m², uknjižen kao prizemlje, a na terenu visine visokog prizemlja. ✨ Stan je kompletno renoviran: 🪟 PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Stana: Vranjska, Zvezdara, Lipov Lad- Lion, spratnost 13/15, stara gradnja, centralno grejanje, dva lifta, interfon, 65m²(uknjizen na 59m²) trosoban. Prostorije u stanu: veliki hodnik, kupatilo, ostava, 3 sobe, trpezarija kuhinja, terasa, podrum. Stan se nalazi blizu OS Jelena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Repiška Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2001 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 223.000 €, 81,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Dubljanska Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 134.530 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 142.290 €, 52,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 155.800 €, 57,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Radovana Simića Cige Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 185.000 €, 68,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Dragana Rakića Na prodaju komforan i funkcionalan trosoban stan, površine 62 m² grejne + 6 m² terase, sa mogućnošću njenog proširenja. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, u uređenom i mirnom delu Zemuna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad gradi se veliki stambeno-poslovno stambeni kompleks. U ponudi naše agenicje je oko 100 stanova. U prilici smo da sada istaknemo stan na prvom spratu u površini od 46,14 m2 po strukturi jednoiposoban, sa terasom od 3,59m2 U svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 160.210 €, 59,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 192.000 €, 71,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 183.000 € na 173.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 173.000 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 193.000 €
03.04.2026 - 183.000 €
24.04.2026 - 173.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Vodovodska Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 137.700 €, 51,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad gradi se veliki stambeno-poslovno stambeni kompleks. U ponudi naše agenicje je oko 100 stanova. U prilici smo da sada istaknemo stan na prvom spratu u površini od 46,08 m2 po strukturi jednoiposoban, sa terasom od 4,92m2, ukupne....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.300 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada na odličnoj lokaciji gde su stanovi retko u ponudi. Pozicioniran jugo-zapad, funkcionalan dvoiposoban stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije: kuhinja i trpezarija sa terasom, manja soba, velika soba, dnevni boravak sa francuskim balkonom i kupatilo. Izvorno stanje, centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 234.900 €, 87,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETAN VOJNI STAN U ZGRADI U KOJOJ SE NIJE ŠTEDELO NA KVALITETU, od fasadne cigle, pozicioniranoj u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (stanica gradskog prevoza, prodavnica,doma zdravlja, škola vrtića itd.), a ipak je povučena od direktne buke i zagađenja. Stan je izvorno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 221)

<< <1 2 3 4 5 6> >>