• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 do 2400 eura/m2 što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 do 2400 eura/m2 što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 do 2400 eura/m2 što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 do 2400 eura/m2 što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom.Stan se sastoji iz dnevne sobe, prostranog kuhinjsko-trpezarijskog dela, odvojenog spavaćeg bloka sa dve sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, terase i lođe. Izuzetna funkcionalna struktura, dvostrano orjentisan istok-zapad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 336.000 €, 420,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 51076, 7a, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, za renoviranje, u izgradnji, dvorište/bašta, ostava, cela. Kuca u lepom delu Mirijeva, na 400 metra od Bulevara Kralja Aleksandra. Spratna, jedan deo kuce osposobljen za zivot, drugi deo kuce siva faza. Struja i voda razvedena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 285.000 €, 420,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99817, 15a, spratna, p+2, struja, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan. Kuća se nalazi na 200 m od Avalskog puta,posle Šuplje Stene,blizu skretanja za Ripanj,kafane Avalsks Brvnara,Srednji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 1.000.000 €, 400,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113588, PR/, izlog, klima, lift, garaza, lokal. Izdaje se odličan poslovni prostor na dva nivoa u blizini Doma zdravlja u Silerovoj. Idealan za kliniku kao i za palijativu. Takodje se moze prilagoditi za kancelarije. Za svaku preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71267, 7a, spratna, terasa, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, podrum, cela. Kuca za svaku preporuku,prelepa,funkcionalna.Prizemlje: dnevna soba u njoj ima kamin, kuhinja, trpezarija,spavaca soba gde ima garderober,mala radna soba, kupatilo sa tuš kabinom i kada djakuzi,wc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 280.000 €, 399,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106785, 6a, spratna, pr +l, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Kuca nije dovrsena . Potrenna je fasadu uraditi. Plac od 5,5 ari. Pogodno za izgradnju stambenog objekta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 580.000 €, 365,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119060, PR/III, pomoćni objekti(1), klima, uknjižen, renoviran, zidani, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se restoran na Ibraskoj magistrali. U svojoj strukturi poseduje recepciju, salu, kuhinju sa pomoćnim prostorijama, magacin,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Odlično pozicioniran, pogled ka svim delovima grada, četvorostrano orijentisan! Prostorije: ulazni deo, ogroman dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja, trpezarija, kupatilo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 do 2400 eura/m2 što veći (5955)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>