• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 do 200000 eura što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 do 200000 eura što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 do 200000 eura što manji Zadnjih 14 dana parking porasla cena

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 do 200000 eura što manji zadnjih 14 dana parking porasla cena" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.951 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • interfon
    • lođa
    • novogradnja
    • kablovska
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 160.000 € na 175.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
03.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan, na odličnoj lokaciji! U prilici smo da Vam predstavimo renoviran I dobro organizovan trosobni stan. Iz prostranog hodnika ulazi se u sve prostorije. Kupatilo I kuhinja imaju prirodnu ventilacuju. Stan je uknjižen na 56m2, mereno je 59m2. Parking je obezbeđen u dvorištu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 110.000 € na 117.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 110.000 €
06.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Objekat će imati parking prostor za izdavanje.Stan je izuzetno funkcionalan i svetao. Kontakt: 065/....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 do 200000 eura što manji zadnjih 14 dana parking porasla cena'
210.000 €
210.000 €
155.000 €
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u Bloku 72, u ulici Mileve Marić Ajnštajn, dvoiposoban stan ukupne površine 53 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i gleda na ulicu. Po strukturi se sastoji od: • prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 122.452 € na 133.584 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 133.584 €, 55,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 122.452 €
05.05.2026 - 133.584 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. - Kompletna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. . - Renomiran i pouzdan investitor. - Izuzetna novogradnja! . - Investitor je pravno lice u sistemu PDV-a. - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 102.375 € na 146.250 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 146.250 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.375 €
03.05.2026 - 146.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+28%

Promena cene sa 106.992 € na 136.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 136.700 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 106.992 €
03.05.2026 - 136.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 109.473 € na 156.390 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 156.390 €, 60,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 109.473 €
03.05.2026 - 156.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 111.400 €
09.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 185.000 € na 205.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 205.000 €, 70,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 185.000 €
13.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa nameštajem u stanu na Zvezdari.Stan poseduje dve komforne spavaće sobe,kupatilo I veliki dnevni boravak,sa prostranom trpezarijom I kuhinjom,kao i terasu od 4m2,uknjižen.Ceo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>