• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 do 180000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 do 180000 eura zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 do 180000 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 do 180000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 166 nekretnina - prosečna cena 2.596 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • parking
    • uknjižen
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 176.000 €, 57,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe kod Bioskopa Vozdovac. Smešten u kvalitetnoj i veoma dobro održavanoj starijoj zgradi, ova nekretnina predstavlja idealan izbor kako za porodičan život, tako i kao sigurnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 do 180000 eura zadnjih 7 dana'
181.276 €
181.276 €
174.000 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1. 5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.550 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova lokacija Ada Mol U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

3.0 Cerak, ulica Ratka Mitrovića, 65m2+T, VPR/2, UKNJIŽEN, TA/gas. Trostrano okrenut, jako dobar raspored. Stan na izvanrednoj lokaciji, na samoj granici Ceraka i Filmskog grada, sa izvanrednom saobraćajnom vezom ka svim delovima grada, u neposrednoj blizini škole, obdaništa i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.000 €, 48,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom iz 2012. godine. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjskim i trpezarijskim delom, spavaće sobe, lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Dragoslava Srejovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 93,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da ponudimo izuzetno zanimljiv duplex od 93m2 na Bogosloviji Lokacija fantastična- sav neophodan sadržaj u blizini, a istovremeno dovoljno izolovano da omogućava mir i udobnost Zgrada je dobra, obezbeđena interfonom, održavana, bez lifta Stan se prostire na 4. i 5. spratu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Vračar, Mutapova ulica, pogled na Hram, svetao. Prodaje se stan u Mutapovoj ulici, u samom srcu Vračara, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je osvežen i spreman za useljenje, sa funkcionalnim rasporedom i prijatnim ambijentom za svakodnevni život. Strukturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 168.070 €, 48,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepa, kvalitetna petospratna zgrada u početnoj fazi izgradnje, sa liftom, odličnog kvaliteta, nalazi se na Opštini Zvezdara u blizini SC Olimp”, Cvetkove pijace” i Bulevara Kralja Aleksandra, u mirnom stambenom naselju u okruženju novoizgrađenih zgrada i privatnih kuća. Ulica je mirna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.438 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 63,63m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 162.000 €, 48,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U jednoj od traženih i interesantnijih ulica u Zemunu, u veoma mirnom okruženju ulice, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i lepo održavane zgrade okružene sa dosta zelenila i parkovima ispred i iza zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Rada Neimara Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u okviru kompleksa Sunnyville, premium gradnja (vrata, parket, pločice), električne roletne, poluopremljen (ugrađena kuhinja i kupatilo, i rasveta kompletna), sunčana strana, pogled na Dunav. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom, grejanje po utrošku. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Novogradnja Terasa Podrum Đoke Krstića Soba: 3 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi svetao, zapadno orijentisan stan u najlepšem delu Bloka 45. Izvorno 1.0, adaptiran u 1.5. Delimično renoviran. Od prostorija: hodnik, spavaća, dnevna soba, kuhinja, trpezrija i kupatilo. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa dva nova lifta. Okružen parkovima i šetalištem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 159.850 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 1.5, 45.67m2, Podno grejanje, Lift Na prodaju jednoiposoban stan na drugom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od jednespavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 3.85m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Ljuba Vučkovića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Saobraćajni fakultet, Ljuba Vučkovića, 58m2.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 162)

<< <1 2 3 4> >>