• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje int - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje int - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje interfon do 2700 eura/m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje interfon do 2700 eura/m2 što manji" pronađeno 75 nekretnina - prosečna cena 2.360 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje interfon do 2700 eura/m2 što manji'
160.000 €
33.000 €
51.000 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Spratnost: 7 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 134.530 €, 49,77 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
17.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2004 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 142.290 €, 52,64 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 138.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Luke Vojvodića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 155.000 €, 56,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Jelke Bojkić Makavejev Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 155.800 €, 57,64 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 160.210 €, 59,27 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.999 € na 136.999 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 136.999 €, 60,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 149.999 €
24.02.2026 - 144.999 €
27.02.2026 - 144.899 €
03.04.2026 - 141.999 €
01.05.2026 - 139.999 €
05.05.2026 - 138.999 €
12.05.2026 - 136.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Boška Petrovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 149.000 €, 62,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da Vam ponude cetvoroiposobn stan povrsine 101m2 na Galenici u Svetozara Papica na 6. spratu u zgradi od 7 spratova Iznad stana je delom tavanski prostor , Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji sa velikim parkingom ispred z, obdanista, vrtića, osnovne škole....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kruševačka Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 181.500 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.900 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Opis Stana: Vranjska, Zvezdara, Lipov Lad- Lion, spratnost 13/15, stara gradnja, centralno grejanje, dva lifta, interfon, 65m²(uknjizen na 59m²) trosoban. Prostorije u stanu: veliki hodnik, kupatilo, ostava, 3 sobe, trpezarija kuhinja, terasa, podrum. Stan se nalazi blizu OS Jelena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Repiška Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2001 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 154.000 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sretena Mladenovica Mike Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan, adaptabilan u trosoban, na frekventnoj lokaciji Žarkova. Zgrada je izgrađena 2000 godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade od četiri sprata. U osnovi ima trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, spavaću sobu, dečiju sobu, predsoblje, ostavu, prostrano kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.900 € na 195.000 € dana 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 199.900 €
14.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 204.000 €, 70,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kapetana Miloša Žunjića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 192.000 €, 71,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvoiposoban stan, mereno 75m² (uknjižen na 72 m²), visoko prizemlje od 7. spratova, u mirnoj ulici Nikolaja Gogolja u samom srcu Banovog brda. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno funkcionalnog rasporeda, sa terasom, lođom i pripadajućim podrumom. Održavan, sa klasičnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Deset avijatičara Soba: 3 Godina izgradnje: 1967 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 203.000 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma komforan i funkcionalan stan na Vidikovackom vencu. U zgradi od fasadne cigle, sa urednim ulazom (interfon, lift, video nadzor) u lepom i mirnom okruženju idealan za miran porodičan život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe (sa dva francuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nikolaja Gogolja Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Jurija Gagarina Sprat: 7 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Pariske komune Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bregalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1939 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 74)

<< <1 2> >>