• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje do 300000 eura što veći

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje do 300000 eura što veći" pronađeno 516 nekretnina - prosečna cena 3.203 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 220.000 €, 92,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen troiposoban stan površine 91,70mkv. Nalazi se na vpr/5 (u jednom delu stana visina prvog sprata) spratu zgrade građene 1973g. okruženu zelenilom. Dvostrano orijentisan. Centralno grejanje. Dva mokra čvora, dve ostave. Podrum. 2003g. promenjena elektro i vodovodna instalacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 183,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Čukarice, u uređenoj ulici Ratka Mitrovića, nalazi se ovaj prostran i dvostrano orijentisan šestosoban, dvoetažni stan površine 183 m . Izuzetna pozicija, obilje prirodne svetlosti i funkcionalna organizacija prostora čine ga savršenim domom za porodičan život udoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 280.000 €, 136,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Durmitorska (TERASA 70 m2! RETKO!) Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 centralno grejanje do 300000 eura što veći'
280.000 €
280.000 €
250.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA ZA KEŠ KUPCE POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE. TAKOĐE PORED OVOG STANA IMAMO JOŠ DVA PENTHAUSA NA BULBULDERU OD 109m2 i 125m2 po ceni 2900evra plus PDV, koji će za dva meseca biti useljivi novo LUX, PENTHAUS cetvorosoban stan 133,02m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stara Bežanija, 320.000 €, 125,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo - na prodaju - dupleks stan na Novom Beogradu, Bežanija U blizini crkve, sportskog centra, više vrtića i osnovnih škola, bolnice Stan je meren na 125m2 (od kojih su uknjiženi 92,3m2) Po strukturi je 4.0 sobni dupleks i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 283.000 €, 121,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

Specijalna ponuda, retko u prodaji ultralux smart-home apartman. U stambenom objekatu nove gradnje se nalazi ova impozantna nepokretnost jugozapadno orjentsana, Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 120,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ekskluzivna prodaja. - Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. - Prvi, jedini i isključivi vlasnici. - Izuzetno komforan stan. - Odličan raspored. - Dvostrano orijentisan (istok - zapad). - Sunčan i svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta i Tašmajdanskog parka. U neposrednoj blizni ima i banaka, škola, Kalenić pijaca je takođe vrlo blizu. Stan je moderno opremljen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 295.000 €, 118,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao, uknjižen četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji Stan se nalazi u stambenoj zgradi iz 1936. godine, sa reprezentativnim mermernim ulazom i prepoznatljivom gradnjom tog perioda. Zgrada poseduje tehničke mogućnosti za ugradnju lifta, što dodatno povećava njen potencijal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 284.000 €, 118,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi na petom, ujedno i poslednjem spratu održavane zgrade. Duplex sa tavanskim delom: Prvi nivo: Svetao dnevni boravak, izdvojena kuhinja, prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 284.000 €, 118,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Racionalna kupovina sa dugoro��nom vredno����u Na prodaju funkcionalan dupleks od 118 m u mirnoj Kraljeva��koj ulici, u uredno odr��avanoj zgradi. Stan je dvostrano orijentisan i organizovan na dva nivoa, sa jasnim razdvajanjem dnevne i privatne zone raspored koji obezbe��uje stabilnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban namešten stan. Stan je površine 110m2 nalazi na 4. spratu, zgrada sa liftom (ugao Kičevske i Molerove), ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, ostavu i dva kupatila. Opremljen je, ima centralno grejanje i tri klima uređaja. Stan se izdaje na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu priliku da pogledate i kupite 3,5 stan 115 m2 u veoma kvalitetnoj, novoj, privatnoj zgradi izuzetno kvalitetne i savremene gradnje. Zgrada je sa pripadajucim dvoristem, okruzena novim ogradom u kome su uradjena nova parkirna mesta za sve stanove.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 327.750 €, 115,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 114,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bulevar Mihajla Pupina Sprat: 17 Spratnost: 17 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mirka Milojkovića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Godina izgradnje: 2019 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 113,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderno opremljen i kompletno renoviran četvorosoban stan u mirnom, porodičnom delu Bežanijske Kose, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade iz 1995. godine, sa rampom za osobe sa invaliditetom i velikim javnim parkingom u hladu drveća.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 256.474 €, 112,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Agencijske provizije Svetao i prostran stan na prvom spratu – Idealno za udoban život u srcu Zemuna! Stan na prvom spratu u novoj zgradi u izgradnji – Savršen spoj modernog dizajna i praktičnosti! Tražiš stan koji kombinuje sjajnu lokaciju, prostranost, svetlije prostore....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 298.000 €, 111,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan na petom spratu u novogradnji, površine 111,8m² sa pogledom na Krfsku ulicu. Centralno grejanje sa kalorimetrima, lift. Spada u grupu velikih stanova. Veliki dnevni boravak i terasa prema jugoistočnoj strani su bitne karakteristike ovog stana. Naznačena cena stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.vintimnekretnine.com

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLICNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUCNOSTI KAKO ZA ZIVOT TAKO I ZA POSLOVNI PROSTOR. O LOKACIJI STANA JE SUVISNO PRICATI, POSTOJE SVI SADRZAJI U BLIZINI, BEZ POTREBE ZA UPOTREBOM PREVOZA (KNEZ MIHAJLOVA, KALEMEGDAN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI PROSTOR. O LOKACIJI STANA JE SUVIŠNO PRIČATI, POSTOJE SVI SADRŽAJI U BLIZINI, BEZ POTREBE ZA UPOTREBOM PREVOZA (KNEZ MIHAJLOVA, KALEMEGDAN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vidikovca u prilici smo da vam ponudimo odličan četvorosoban stan - duplex, na 5.spratu, u zgradi od crvene fasadne cigle, sa sledećim rasporedom prostorija: Donji nivo: hodnik, toalet, trpezarija sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i dnevna soba sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 259.000 €, 108,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 270.400 €, 104,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Blagoja Parovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršen stan u srcu Beograda! Novo na tržištu, ovaj izvanredni troiposobni stan nalazi se u Trgovačkoj ulici, Čukarica Beograd. Sa površinom od 103 kvadratna metra, stan je u veoma dobrom stanju i nudi idealan prostor za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi na petom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 103,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije je prostran, porodičan stan na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 3, u ulici Braće Srnić. Mirno okruženje sa mnogo zelenila, u kombinaciji sa odličnom infrastrukturom i povezanošću sa ostatkom grada, čini ovu nekretninu izuzetno pogodnom za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 103,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite višesoban, porodični stan u delu grada koji nudi mir, ali i odličnu povezanost sa svim važnim tačkama, ova nekretnina predstavlja vrlo dobar izbor. Lokacija je jedna od onih koje se retko menjaju praktična, uređena i prijatna za svakodnevni život. Stan se nalazi u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 245.000 €, 103,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjižen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodični stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajućom baštom i podrumom od 7,6m2. Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 245.000 € na 235.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 245.000 €
20.02.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjižen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodični stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajućom baštom i podrumom od 7,6m2.Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija, jer....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 235.000 €, 103,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom bastom i podrumom od 7,6m2. Stan ima centralno grejanje i nalazi se u prizemlju zgrade sa samo 5 stanova. Izuzetnog je rasporeda prostorija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 220.000 €, 102,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep troiposoban stan na Ceraku – kvalitetna vojna gradnja Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao troiposoban stan u jednoj od najcenjenijih starogradnji na Ceraku, u čuvenim vojnim zgradama poznatim po vrhunskom kvalitetu gradnje i odličnom rasporedu prostorija. Stan je zadržao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 175.000 €, 102,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Partizanske vode, 6/8, cg, dve lo��e, dva m.��., izvorno 4.0-Svetao 4.5 stan, dva mokra ��vora, terasa, lo��a. Nalazi se u zgradi na izuzetnoj lokaciji u blizini prodavnica, ��kole, marketa. U stanu je centralno grejanje, funkcionalan raspored, orjentisan je jugoisto��no i zapadno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 326.400 €, 102,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prostrani troiposoban stan – Vaš dom iz snova na odličnoj lokaciji! Na prodaju je moderan penthouse od 101.5m² u ulici Vojvode Stepe, u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta – idealna lokacija za sve koji žele biti u srcu Beograda, a istovremeno uživati u miru i komforu. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 300.000 €, 101,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Rajka od Rasine Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Trgovačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 270.000 €, 101,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Bore Vukmirovica Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Šumatovačka Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 513)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>