• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan reno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan reno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan renovirano do 190000 eura pala cena

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan renovirano do 190000 eura pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.617 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 214.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 209.000 €, 102,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 214.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex stan 102m² (uknjiženih 59m2 )– kompletno renoviran, 4.5 soba, terasa,podrum,ostava u ulici Radnih Akcija. Na prodaju moderan duplex stan površine 102m², smešten na 5. spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan, svetao i kompletno renoviran visokokvalitetnim....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 130.000 €
13.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 60 m2. Lux renoviran stan u nivou visokog prizemlja u zgradi od ukupno osam stanova. Stan je dvostrano orijentisan sa centralnim grejanjem i pripadajućim podrumom.Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan renovirano do 190000 eura pala cena'
159.900 €
159.900 €
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 175.000 €
23.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
17.04.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Palilula - Karaburma 3.0, 57m2, pr/4, norveški radijatori, podrum Na samo 3 km od Trga Republike, u zelenom i mirnom delu Karaburme, prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 57 m², u visokom prizemlju uredne zgrade sa četiri sprata. Lokacija: Karaburma, opština Palilula....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 233.900 €
12.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>