• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan priz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan priz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan prizemlje pala cena

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan prizemlje pala cena" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 3.806 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 950.000 € na 899.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 899.000 €, 210,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 850.000 €
30.07.2025 - 950.000 €
10.04.2026 - 899.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u prizemlju nove zgrade. Dva dnevna boravka, u okviru jednog kuhinja, trpezarija, izlaz u baštu. Poseduje 4 spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu. Iz stana se u istom nivou ulazi u garažu - gde stan ima dva perking mesta i veliku ostavu (za bicikl,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 795.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 135,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 560.000 €
22.04.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje četvorosoban stan uknjižen na 133 kvadrata (135 iz ugovora) u kondominijumu u bloku 65. Uz stan se mogu kupiti 2 parking mesta u garaži zgrade po ceni od 25.000 evra po mestu. Stan se nalazi u bloku 65 jednom od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu. Ovaj blok karakterišu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan prizemlje pala cena'
159.900 €
149.000 €
410.000 €
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 340.000 € na 312.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 312.000 €, 94,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 340.000 €
10.05.2026 - 312.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjižen. Luksuzan četvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad.U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan površine 94m², smešten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodičan život ili....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 425.000 €
22.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 309.000 € na 299.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 309.000 €
07.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan trosoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Senjaka. Smešten u modernoj novogradnji iz 2022. godine, ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, kvaliteta i privatnosti. Stan je po strukturi trosoban i funkcionalno organizovan, a sastoji se od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 234.600 € na 224.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 234.600 €
08.05.2026 - 224.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.000 € na 195.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao i veoma funkcionalan dvoiposoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u mrinoj ulici na obodu Zvezdarske šume. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravaka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Izuzetna lokacija u neposrednoj....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju moderan, luksuzno sređen stan na izuzetnoj lokaciji u Hilandarskoj ulici, svega oko 650 metara od centra grada i Trga. Stan se nalazi na četvrtom spratu i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom i modernim enterijerom. Stan poseduje galeriju koja prostoru daje poseban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>