• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eura ekskluzivan interfon Najnovije

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eura ekskluzivan interfon najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 174.000 €, 116,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.codex.co.rs

Tražite savršen dom u srcu grada? Na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u Zmaj Jovinoj ulici, iznajmljuje se ekskluzivan četvorosoban stan, idealan za one koji žele spoj luksuza, udobnosti i urbanog života. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.800 €, 63,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 412 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 176.430 € na 192.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 176.430 €
17.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Lekino brdo 2. 0, 48m2 (terasa), PR/3, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je ekskluzivna novogradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini parka Šumice. Zgrada se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, a istovremeno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eura ekskluzivan interfon (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>