• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eur - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eur - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 190000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 600 nekretnina - prosečna cena 2.728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • pogodan
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 205.000 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban, svetao i izuzetno funkcionalan stan, korisne površine 63m², na četvrtom od šest spratova uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u Ustaničkoj ulici na Konjarniku. Stan je uknjižen na ime vlasnika 1/1, tako da su osim keš kupaca dobrodošli....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 85.500 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan stan u izgradnji na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Trosoban stan -Površina 62.26 m2 -Sprat 1 od 3 -Luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom stanu -Italijanska keramika vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 181.573 €, 62,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat premium gradnje na Vidikovcu Objekat je projektovan u duhu moderne arhitekture, sa pažljivo odabranim materijalima i detaljima koji obezbeđuju sklad sa okolinom i dugotrajnu vrednost. U ovoj zgradi je projektovano ukupno 59 stambenih jedinica različitih struktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju 2.5 soban stan u Zemunu, Ohridska ulica, ukupne uknjižene površine 54 m², uz dodatnih 8 m² terase i lođe koje pružaju izuzetan komfor i otvoren pogled. Stan se nalazi na vrhunskoj lokaciji u Zemunu, u mirnom i uređenom delu naselja, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.999 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 169.900 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u naselju Sava Kovačević u blizini Ugrinovačke ulice na uvek traženoj lokaciji. Fenomenalan panoramski pogled i dvostrana orijentacija su ono što ovaj stan izdvaja u odnosu na druge. Zgrada je na pešačkoj udaljenosti od Gardoša i centra Zemuna.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 167.400 €, 62,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1402 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 62 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, izuzetno svetao i funkcionalan dvosoban stan od 62 m², u ulici Vojvode Micka Krstića, na početku Karaburme. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade sa četiri sprata - kvalitetno građena zgrada (Komgrap). Stan se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 167.000 €, 62,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao i komforan dvosoban stan. Grejanje je na TA peći ili inverter klime. Kablovska TV, interfon, uveden optički internet Budućim vlasnicima na raspolaganju ostaje deo nameštaja i tehnike Kompletni kuhinjski elementi, TA peći, Inverter klime Stan se nalazi na odličnoj poziciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 62 m² u ulici Vojvode Micka Krstića. Stan se nalazi na drugom spratu manje, kvalitetno građene zgrade (Komgrap). Klasičan 2.0 stan, komforan sa obiljem dnevne svetlosti. Od prostorija poseduje: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.375 €, 62,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 62,15m2 na 2/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.160 €, 62,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 198.000 €, 62,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi porodičan stan na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za komforan život – škole, vrtića, pijace i marketa. Stan je u izvornom stanju, što pruža idealnu priliku za uređenje po sopstvenim željama i potrebama. Prostorije: hodnik, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novoj, tek završenoj zgradi, na Voždovcu, nalazi se ovaj jedinstven trosoban stan sa terasom/baštom od 35 m2. Struktura: antre, gostinjski toalet, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dvorišna terasa. Trenutno je u toku finalno sređivanje dvorišne terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Podrum Pešterska Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 120.000 €, 62,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Despota Stefana ugao sa Dz. Vasingtona u strogom centru kod Skadarlije Vrsta: Prodajem Stan-Apartman Područje: Stari Grad Lokacija: Skadarlija Adresa: Beograd, Despota Stefana Cena: €120.000 Godina Gradnje: 2011. Spavaćih Soba: 2 Kupatila: 1 Stambena Površina: 62 m2 Klima Uređaj Opis:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETNA NOVOGRADNJA NA LEKINOM BRDU – LUKSUZ, MIR I SAVREMENI KOMFOR Predstavljamo vam vrhunsku novogradnju na jednoj od najtraženijih lokacija – Lekino brdo. U pitanju je moderna, luksuzna zgrada sa malim brojem stanova, osmišljena za one koji žele privatnost, kvalitet i dugoročnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše PR/3, 2.5, 50.93m2+10.45m2 dvorište, Podno grejanje, Lift Na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 175.000 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 162.000 €, 61,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta i Voždovih kapija, na par minuta hoda od ulice Vojvode Stepe. Nalazi se u uredno održavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 155.500 €, 61,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan orijentisan na dve strane sa prelepim pogledom na zelenilo sa obe strane. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe, spavaće sobe, ostave, kuhinje sa trpezarijom i velike zastakljene lođe. Postoji mogućnost adaptacije po sopstvenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131833, I/I, klima, terasa, uknjižen, dvorišna zgrada. Na super lokaciji u blizini parka na Kalvariji se prodaje stan u kuci od 2 stana. Stan je uknjizen, mogu i kreditni kupci. U blizini je sve sto je potrebno za udoban život.Za svaku preporuku. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Sava Burica Sprat: 4 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Renoviran dvoiposoban stan u Zemunu, u naselju Sava Kovačević, površine 61 m², od čega je 57 m² stambenog prostora i lođa od 4 m². Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Nalazi se na 4. spratu uredne zgrade sa dva lifta, okružene zelenilom, sa slobodnim parkingom i kompletnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kvalitetno i potpuno renoviran, izvorno 2.0 soban stan, adaptiran u funkcionalan 2.5 soban, dvostrano orijentisan sa obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru naselja Sava Kovačević. Sastoji se od ulaznog hodnika, modernog open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 207.000 €, 61,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu, u naselju Save Kovačević. Stan je izvorno bio dvosoban, ali je pažljivo adaptiran u 2.5 strukturu, sa ukupno merenih 61 m² (uknjižen na 58 m²), čime je dobijen dodatni komfor i bolja iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na visokom prizemlju, dovoljno izdvojen od prolaznika i gradske buke, što pruža dodatni mir i privatnost. Odličnog je rasporeda, veoma funkcionalan i prijatan za život. Uknjižen je na 45m², dok je stvarna površina stana 60m². Prostor je maksimalno iskorišćen, pa stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.220 €, 60,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – 2.5 SOBAN STAN, 60m² – ODLIČNA LOKACIJA! Prodaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji, smešten u mirnom i traženom delu grada, u neposrednoj blizini naselja Braće Jerković. Lokacija: odlična povezanost sa svim delovima grada, blizina škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 180.000 € na 168.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne propustite - Krunska Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u ponudi je stan, uknjžene površine 47m2, izvedeno stanje je 60m2, što je bilo izvodljivo uraditi na vrlo lep i koristan način. Vrlo funkcionalan kako za komercijalni stambeni ili poslovni prostor. Od prostorija ima ulazni antre,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 164.800 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 60,74m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 60,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Ne propustite - Krunska Krunska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Murmanska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 433)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>