• GoHome Professional
stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 180000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 180000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 180000 eura Zadnjih 7 dana do 2500 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 180000 eura zadnjih 7 dana do 2500 eura/m2" pronađeno 102 nekretnina - prosečna cena 2.223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • uknjižen
    • 3.sprat
    • parking
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s tim da je ukupna površina stana 108 m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u Mirijevu na odličnoj lokaciji ( pozicija u smeru Višnjičke banje i Karaburme). Nova zgrada sa četiri stana i parking mestima. Svi stanovi su sređeni osim ovog stana, koji budućem vlasniku ostavlja mogućnost da raspored i enterijer u stanu prilagodi svom ukusu i potrebama.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu barem 50 m2 što veći do 180000 eura zadnjih 7 dana do 2500 eura/m2'
145.000 €
78.500 €
176.700 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u novoj, urednoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u ulici Matice Srpske, Mirijevo. Stan se nalazi u prizemlju i prosteri se na 75m2 i posebno se izdvaja jer poseduje sopstveno ograđeno dvorište površine oko 30 m², idealno za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 195.000 € na 175.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 94,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 195.000 €
13.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan dvoetažni stan u zgradi iz 2000-te godine. Potrebno je kompletno renoviranje, zapadno orjentisan, sunčan i svetao. Blizina prevoza, prodavnica . Prostorije: I Nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, kupatilo, terasa; II Nivo: Predsoblje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 135.000 €, 88,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 78385, III/, dupleks, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, ostava, deljiv. Građevinski 89m2 stan ima još dodatnih 21 m2 Stan ima 4.0 spavaće sobe i još jedni manje sobiu,dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju veću lođu +terasu. dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 83,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Milovana Marinkovića Soba: 2 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 153.900 €, 81,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 81 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju. Karakteristike stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 151.500 €, 80,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen stan 1/1 na 50m2, ukupne površine sa galerijom 80m2. Dupleks na dva nivoa, dvostrano orijentisan, prostran, svetao. I nivo: hodnik, kuhinja, prostran dnevni boravak sa izlazom na veliku terasu (pogled na Dunav) i spavaća soba. II nivo: dve spavaće sobe pod kosinama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Dragoslava Srejovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 74.500 €, 75,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132142, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 55m2 + 20m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.426 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica, CENTAR, 3.0s,73.57m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lep stan uknjižen na 60m2+14m2 terasa. Pored toga ima i prostoriju od 18m2 sa prirodnom ventilacijom. Poseduje dva ulaza, dva kupatila i lako se pretvara u dva stana. Stan i zgrada su novije gradnje i sve lepo izgleda. Ima velike mogućnosti i treba ga pogledati. Prostorije: 2 predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.276 €, 73,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo trosoban stan od 73,99m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 173.877 €, 73,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.500 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9,u Vojvode Stepe iznad Farmceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je dvostran, u mirnoj ulici. Sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dva mokra cvora, hodnika, tri spavace sobe i velike terase koja gleda u zelenilo. Stan ima ostavu i podrum. U dvoristu zgrade ima i parking mesto. U blizini stana je osnovna skola, vrtic,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan trosoban stan, dvostrano orijentisan, na divnoj lokaciji u blizini svih većih sadržaja, u mirnoj ulici, a nadomak Prvomajske ulice. Za svaku preporuku. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Agencijska provizija 2%. Milana Uzelca.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan veoma lako adaptibilan u trosoban. Stan u prizemlju. Izuzetno veliki dnevni boravak, odvojena spavaća soba, prostrani kuhinjsko trpezarijski deo. Stan je u najvećoj meri upravo renoviran. Odvojen je poseban deo za garderobere duzine 12m i sirine 1.2m. Hitna prodaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% Oglas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.800 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan od 66,32m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban duplex stan u blizini Bogoslovije, smešten u manjoj i mirnoj zgradi. Stan je uknjižen na 28 m², dok je stvarna, merena površina 65 m². Sastoji se iz dva nivoa: Donji nivo: Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom. Gornji nivo:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.600 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Aviv, 2.0s, 64m2, bez provizije, NOV, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. U zgradi se nalaze sledeće kvadrature....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 157.500 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ograničena ponuda! U Expo Residence čeka vas savršen spoj moderne arhitekture i ambijentalne celine, pružajući jedinstvenu priliku za život ili investiciju u najperspektivnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi.Expo Residence se ističe idealnom lokacijom u blizini Aerodroma Nikola Tesla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.450 €, 63,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan vrhunskog kvaliteta, smešten na traženoj lokaciji u Zemunskoj opštini, blizu svih sadržaja za udoban život: vrtića, škola, igrališta, prodavnica, restorana, apoteka i gradskog prevoza. Tehnički opis: Zidovi: Akustični blokovi i gips-karton ploče, obloženi keramikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen, potpuno renoviran stan u Mirijevu, može se kupiti i putem kredita. Stan je funkcionalno uređen i useljiv, deo nameštaja ostaje u stanu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, kupatila i hodnika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 101)

<< <1 2 3> >>