• GoHome Professional
stan u beogradu 60 m2 parket klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 60 m2 parket klima Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 60 m2 parket klima Najnovije

  • Za upit "stan u beogradu 60 m2 parket klima najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 202.700 €, 60,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 2.5s, 59,62 m2, NOVOGRADNJA , LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nov projekat, u jednom od najlepših delova grada Beograda. U pitanju je **novogradnja **u Ustaničkoj ulici, preko puta parka Šumice. Agencijska provizija za kupce stanova i garažnih mesta** se ne naplaćuje.** Predmetna zgrada poseduje 73 stambene jedinice, strukture....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 196.194 € na 203.931 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 203.931 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 196.194 €
05.04.2026 - 203.931 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Moderan stan u srcu Novog Beograda – kvalitet, udobnost i prestiž na jednoj adresi! Na jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda, u neposrednoj blizini poslovnih zgrada, tržnih centara i svih važnih sadržaja – prodaje se moderan stan od 59m2, idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini Sava promenade kao i ulice Kneza Miloša. Smešten je u predratnoj ornamentalnoj zgradi koja je pod zaštitom države, poseduje svoje dvorište i ima mali broj stanara što je čini posebno atraktivnom i intimnom. Infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2.0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/6, TA, podrum, interfon, telefon, klima. Zgrada se nalazi na dobroj lokaciji na Karaburmi, nedaleko od Mirijevskog bulevara. Stan je dvostrano orijentisan, visina do prozora je 2.20m. Ispod stana su stanovi. Stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 232.000 €, 61,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan, 61 m2, struktura 2.0,izuzetno uredan i održavan, lift, parking , podrum, blizina Save, Novi Beograd U ponudi prodaje izuzetna nekretnina čijom kupovinom , Kupac dobija sve za potrebe doma jer nema dodatnih ulaganja. Dvosoban uknjižen stan, od 61 m2 pravilno rasporedjenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Nema PDV-a. - Stan je u vlasništvu pravnog lica. • - Rok za završetak radova i useljenje je jul 2026. godine. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - ALU stolarija - Alumil. - ALU roletne sa elektromotorom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji su stanovi u novoizgrađenom objektu koji kombinuje savremeni dizajn, vrhunske materijale i odličnu energetsku efikasnost. Objekat je projektovan sa ravnim krovom i fasadom koja spaja 10 cm termoizolacije i dekorativne ciglice, što doprinosi uštedi energije i estetskom izgledu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 269.000 €, 60,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85439, III/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Izuzetan luksuzno namešten 2.0 stan, posebne energije i šarma, tih i prijatan, na par minuta hoda od Hrama Svetog Save. Smešten je u ekskluzivnom stambenom objektu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 180.999 €, 60,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA HITNA PRODAJA: DO 15. SEPTEMBRA MAXIS GROUP BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 TRENUTNA CENA STANA JE 180999 EVRA. Postoni mogućnost dogovora u vezi cene i načina plaćanja. KAKO SE IZGRADNJA ZGRADE PRIVODI KRAJU CENA STAN BIĆE VEĆA. A ŠTO SE STANA TIČE, VEĆ JE OMALTERISAN, POSTAVLJAVLJENE....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 60 m2 parket klima (153)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>