• GoHome Professional
stan u beogradu 2.sprat do 130000 eura Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 2.sprat do 130000 eura Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 2.sprat do 130000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu 2.sprat do 130000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 3.002 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • namešten
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.887 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekino brdo. Stan se nalazi na drugom spratu i orijentisan je ka dvorišnoj strani objekta, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Struktura stana: ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.150 €, 40,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan doiposoban stan u Mirijevu – odličan izbor za život ili investiciju Na prodaju funkcionalan i savremeno projektovan doiposoban stan površine 40 m², smešten u mirnom i traženom delu Mirijeva, u manjoj novoj stambenoj zgradi. Struktura stana: dnevna soba spavaća soba manja spavaća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 2.sprat do 130000 eura zadnjih 14 dana'
92.600 €
92.600 €
138.000 €
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsija Lorke, 2/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-44m2 , ugovorna površina-32.00m2, Prodaje se na najlepšoj lokaciji na Karaburmi, uknjižen, jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu, uređene, kvaliteno izgradjene i održavane zgrade u mirnom, najlepšem delu ulice Garsija Lorke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 44,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

NOVO u ponudi! Na odličnoj lokaciji, u blizini Maxi i Lidl prodavnica na Vidikovcu, nalazi se objekat sa stanovima sledećih veličina: 106m2 i 88m2 na prvom spratu i stanovi od: 100m2, 29m2, 44m2, 41m2 i 54m2 koji se nalaze na drugom spratu. Stanovi su u sivoj fazi i može se dogovariti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.400 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Ovaj stan je na drugom spratu, sa kosinama u jednom delu dnevnog boravka.Izuzetno funkcionalan i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na drugom spratu novije trospratne zgrade na odličnoj poziciji naselja Vojvode Vlahovića. Blizina autobuske stanice, marketa, škole Predsoblje, dnevno trpezariski deosa izlazom na terasu, kuhinja, spavaća soba sa ugradnim plakarom, kupatilo je prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 49 m2 na drugom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>