• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana barem - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana barem 40 m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana barem 40 m2 što manji" pronađeno 123 nekretnina - prosečna cena 2.544 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Dobračina Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Đakovačka Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana barem 40 m2 što manji'
120.000 €
121.000 €
125.000 €
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 38,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan stan površine 38 m², smešten u polusuterenu uredno održavane i nedavno renovirane zgrade u ulici Baba Višnjina, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Stan se sastoji od prostrane prostorije sa kuhinjom, dve odvojene sobe i kupatila. Zahvaljujući dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 38,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući u Železničkoj ulici, kod Prvomajske u Zemunu. Površina stana je 38m², po strukturi 2.5, funkcionalnog rasporeda. Stan ima PVC stolariju, grejanje je na struju. Nalazi se u zajedničkom dvorištu, u mirnijem okruženju. Najveća prednost ove nekretnine je mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide do 4. sprata), interfon, brzo useljiv, uknjizen na 39 m2, ostava na tavanu, starogradnja iz 70-ih godina. Stan u izvornom stanju, ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u samom centru Starog Grada, u krugu dvojke, na odličnoj lokaciji u blizini kompletne infrastrukture, Kalemegdana, fakulteta, prodavnica, restorana i brojnih linija gradskog prevoza. Sve što je potrebno nalazi se na pešačkoj udaljenosti. Kvalitetna predratna zgrada sa debelim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Pravosnažna građevinska dozvola. Kompletna dokumentacija. Zgrada je potpuno izgrađena. Spremno za useljenje. . Renomiran i pouzdan investitor. Izuzetna novogradnja! Zgrada je projektovana od strane licenciranog biroa. . Nemačka spoljna PVC stolarija. Unutrašnja stolarija lakirani....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se vodi kao nisko prizemlje jer se radi konfiguracije terena stepenicama penje u ulaz i toliko spušta. Stan je izuzetno lepo organizovan, 1.5 soban (39m2+5m2 prostor ispod stepeništa), uređen, moderan enterijer, pvc stolarija. Retko u ponudi. Prodaje se sa stvarima osim TV-a,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Bulevar kralja Aleksandra Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 2000 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Jovana Bijeli��a, st/4, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-39m2 , ugovorna povr��ina-38.00m2, Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine ali ne i ta��nu adresu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odličan 1,5 stan u Krajiškoj ulici; Pozicioniran na II spratu od ukupno IV; Uknjižen, potpuno uredna dokumentacija; Isključivo gotovinska kupovina; 39m2 uknjižene korisne površine, plus terasa; Jednostran, tih, veoma svetao; Vrlo korektno održavan, promenjena ulazna vrata....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kluza. * Struktura: 2.0 (odvojena spavaća soba) * Dodatni prostor: ispod kosina (ispod 1,6 m visine)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u zgradi Podno grejanje Renovirano Prostorije: kupatilo Opremljenost: Name��teno - internet, TV, ve�� ma��ina, kuhinjski elementi, fri��ider, ��poret, rerna, le��aj, plakar Orijentacija ka: jugoistok Pogled na: dvori��te Uknji��eno Parking u dvori��tu zgrade Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog zelenila Zvezdarske sume. Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog boravka, kuhinje, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.900 €, 40,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten u mirnom i sve traženijem naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5, u urednoj i održavanoj zgradi. Po strukturi je 2.0,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lazara Trifunovi��a, 3/4, eg,-Stvarna povr��ina-40m2 , ugovorna povr��ina-39.00m2, Zgrada izgra��ena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sun��an, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo kori����en....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, 2/4, ta,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-41.00m2, Stan u Mirijevskom bulevaru kod Pere Ćetkovića. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Ima sobu, kuhinju, trpezariju, predsoblje, kupatilo i terasu. Stan je u održavanom stanju. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.000 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Marijane Gregoran, 4/5, cg,-Stvarna povr��ina-41m2 , ugovorna povr��ina-36.00m2, Stan se nalazi u centralnom delu Karaburme u lepo odr��avanoj zgradi. Ovu lokaciju karakteri��e izuzetno dobra povezanost sa centralnim delovima grada. bogata infrastruktura, blizina TC BIG, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dragoslava Srejovi��a, np/3, gas,-Stan se nalazi u novijoj zgradi u novijem delu naselja Karaburma.Bez ulaganja, funkcionalan sa velikom terasom.U neposrednoj blizini prevoza, prodavnica i zelene pijace.Aencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi u izgradnji - po��etak radova je 15. mart 2026. o��ekivani zavr��etak do kraja 2026. godine. Zgrada je ni��a, ��etiri sprata, kvalitetne gradnje. Odli��na lokacija, blizina Shopping centra Beo. Stan je funkcionalan, poseduje spava��u sobu, lo��u orijentisanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo, nadomak Mirijevskog bulevara. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada, neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica i škole. Nalazi se na visokom prizemlju, zbog konfiguracije terena ulaz je u nivou ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.600 €, 42,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep i funkcionalan jednoiposoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj i traženoj Oplenačkoj ulici na Ledinama. Stan ima površinu od 42 m² i pažljivo je organizovan kako bi maksimalno iskoristio prostor. Sastoji se od ulaznog dela (degazmana), svetlog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jure Kero��evi��a, pr/4, eg, uknj.-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-42.00m2, Imamo u ponudi uknji��en stan na odli��noj lokaciji, u mirnoj ulici Jure Kero��evi��a, koja se nalazi izme��u dva velika shopping centra TC Karaburma I TC BIG fashion . Zgrada u kojoj je stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 44,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini centra Ledina, u najurbanijem delu naselja Novi Surčin, kraj crkve Sv. Apostola Mateja, nalazi se stambeni kompleks u izgradnji, izuzetne uređenosti i planiranih sadržaja (Expo centar). Renomirani investitor opravdava poverenje interesenata i kupaca, izgradnjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 120)

<< <1 2 3> >>