• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana 1.spra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana 1.sprat 50 m2 što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana 1.sprat 50 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 181.560 €, 49,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 49 m² sa prostranom lođom od 8 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.000 €, 53,00 m2 cca 5190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam najpopularniji stan za rentiranje u kompleksu Beograd na vodi.. Nalazi se u zgradi Sole, gleda na Geleriju, pozicinoran tako da je idealan za rentiranje stan na dan, kao i za poslovni prostor jer je na prvom spratu. Prodaje se potpuno opremljen tako da budući vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kursulina, 1/11, cg-Stvarna povr��ina-53m2 , ugovorna povr��ina-53.00m2, Na prodaju je ovaj dvosobni, prelep stan nadomak Kaleni�� pijace, u Kursulinoj ulici. Nalazi se na 1. spratu od 11, lepo ure��ene stambene zgrade. Sastoji se od velikog hodnika, pravo iz njega se ulazi u kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 234.000 €, 52,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep i funkcionalan 1.5-soban stan na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od 6 spratova sa liftom, što pruža dodatni komfor i praktičnost u svakodnevnom životu. Ukupna površina stana iznosi 52 m, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Mar��ala Birjuzova, 1/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-54m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji tra��e moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogu��ava brz pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo unikatnu priliku, 2.0 stan u jednoj od najlepših ulica Vračara, odmah kod Kalenić pijace-Mutapova ulica. Nalazi se na 1. spratu/4. Uknjižen je, 46 m2. Fantastična prilika kako za život tako i kao investiija. Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mutapova, Beograd, Srbija ; Vračar, Kalenić, Mutapova, 46m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Hram, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i Kalenic pijace.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu zadnjih 14 dana 1.sprat 50 m2 što skuplji (47)
  • stan u beogradu 120000 evra 1.sprat 50 m2 što skuplji (6)
  • stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana 50 m2 što skuplji (68)
  • stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana 1.sprat što skuplji (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>