• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana što ma - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana što manji 50 m2 parking

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana što manji 50 m2 parking" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.402 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 110.400 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.616 €, 46,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojina ��ura��inovi��a Kostje, sut/11, cg,-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odli��noj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrti��i i ��kole i autobuska stajali��ta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra zadnjih 14 dana što manji 50 m2 parking'
119.900 €
110.500 €
110.000 €
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.566 €, 47,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.450 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 110.000 € na 117.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
06.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Objekat će imati parking prostor za izdavanje.Stan je dvoiposoban, izuzetno funkcuionalan i svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljuba Vu��kovi��a, 4/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Vo��dovca, u ulici Ljuba Vu��kovi��a. Nalazi se na ��etvrtom spratu u dobro odr��avanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA pe��,u dnevnoj sobi je ugra��en klima ure��aj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se adaptiran stan na Mirijevu, izvorno 1.5-soban, funkcionalno preuređen u 2.0-soban. Pregradnjom dnevne sobe dobijena je dodatna radna soba, idealna za rad od kuće. Stan se nalazi u kvalitetnim zgradama od bele fasadne cigle, u lepo organizovanom i mirnom delu Mirijeva, okruženom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 4/5, ta-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se uknji��en 2.0 stan u ulici Marijane Gregoran. Veoma je svetao sa lepom velikom terasom koja gleda na Dunav, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – DVOIPOSOBAN STAN U MIRIJEVU Cena: 130.000 € Na prodaju uknjižen i funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na 4. spratu od ukupno 4 sprata stambene zgrade u ulici Kapetana Miše Žunića 35V, u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.200 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>