• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra uknjižen pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra uknjižen pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra uknjižen pogodan

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra uknjižen pogodan" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 2.940 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i pogodan za renoviranje, odnosno menjanje kompletnog rasporeda. Izuzetno topao i svetao. Dvostrano orijentisan i uknjižen 1/1 na 32m2, merena površina je 44m2, stoga može na kredit. Stan nema nikakvih hipoteka. Sastoji se od dnevnog boravka sa zastakljenom terasom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra uknjižen pogodan'
122.000 €
122.000 €
118.000 €
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2. 0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u srcu Kosmaja u sklopu Renew kompleka. Nov je i neuseljavan. Uknjižen je na 61 m2. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu sa koje se pruža pogled prema šumi. Osvetljen je i pogodan je za svakodnevni život....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren). Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Renoviran, urađena unutrašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 121.000 €, 37,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120521, klima, uknjižen, parking, lokal. Prodaje se odličan lokal površine 37m² u novootvorenom kineskom tržnom centru Eurasia, na odličnoj lokaciji – blok 72, Mileve Marić Ajnštajn 114. Lokal je nov, pogodan za razne delatnosti: trgovinu, izlaganje robe, uslužne delatnosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 123.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 123.000 €, 30,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 125.000 €
20.03.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjižen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog hodnika, kombinovane sobe povezane sa kuhinjom i kupatila, sa dovoljno prostora za odlaganje. Stanu pripada i uređen podrumski prostor od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 26m2(terasa 3m2), norveški radijatori, I/III, telefon, intefon, parking. Uknjižena građevinska površina 26m2. U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji gde se jako retko dešava da se pojavi ovakva ponuda. Na minut hoda do keja i glavne ulice, odmah do reke kao i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 124.000 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u prizemlju, kompletno renoviran. Raspored prostorija: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik , kupatilo. Lokacija dosta atraktivna, u blizini Bulevar kralja Aleksandra, Cvetkova pijaca, škola. Nije potrebno nikakvo ulaganje, stan je uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kluza. * Struktura: 2. 0 (odvojena spavaća soba) * Dodatni prostor: ispod kosina (ispod 1, 6 m visine)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 125.000 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan na visokom prizemlju u veoma održavanoj zgradi.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom, spavaćom sobom koja ima diektan izlaz na terasu sa pogledom na dvorište. Stan je odlično pozicioniran, dvostrano orjentisan, izuzetno funkcionalan, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 37,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao jednosoban stan površine 37 m u predratnoj zgradi iz 1938. godine sa renoviranom fasadom koja čuva karakter i šarm zgrade. Stan je u niskom prizemlju (ukopan 20 cm), sa velikim prozorima koji omogućavaju obilje prirodnog svetla i prijatan ambijent. Trenutno je jednosoban,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NA ODLIČNOJ LOKACIJI U NEPOSREDNOJ BLIZINI TC ZIRA.KVALITETNO KOMPLETNO RENOVIRAN, ODLIČNOG IZGLEDA, I PORED TOGA ŠTO JE U POLUSUTERENU IMA DOSTA SVETLOSTI.TROSTRANO ORIJENTISAN, POVUČEN OD ULICE. U STAN NE TREBA NIŠTA ULAGATI, ODMAH JE USELJIV. IZUZETNO JE POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je 1.5 uknjižen, istočno orijentisan stan na dobroj lokaciji, preko puta stare tramvajske okretnice u ulici Bul.Kralja Aleksandra , kod Kluza. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uknjižen iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi na Vracaru, u Nebojsinoj ulici. Stan je uknjizen.Pogodan je za poslovni prostor ili kao investicija za izdavanje. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42718. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Može subvencionisani kredit za mlade! U prilici smo da Vam ponudim odlično koncipiran stan, maksimalno iskorišćen, osunčan, sa otvorenim pogledom. Stan je bez dodatnih ulaganja u zgradi staroj samo par godina ,,Mikon gradnja" sa video nadzorom i urednim ulazom. Okruženje je mirno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.900 €, 33,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2009. godine. Struktura: ulazni hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom (open space) odvojena spavaća soba kupatilo Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 129.900 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Taš, stan pogoda za pp - kancelarije, ordinacije i sl .. / nedaleko od Tašmajdanskog parka, ugao Starine Novaka i ul. 27. Marta, starija salonska zgrada, uredan ulaz, interfon, visoki plafoni, stan pogodan za poslovni prostor- kancelarije, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, pvc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2.5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde. Stan se prodaje potpuno namesten i moguca je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan površine 37 m², smešten u najlepšem delu Mirijeva. Blizu policijeske stanice. Stan se nalazi u kvalitetnoj, novoj stambenoj zgradi sa liftom! Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan poseduje dnevnu sobu, spavaću, kupatilo i terasu, a prodaje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde. Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Stari Košutnjak, u neposrednoj blizini Pete ekonomske škole i restorana "Čačaninin", imamo u ponudi uknjižen stan na 4.spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Lokacija izuzetno dobro povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. Prekoputa zgrade nalazi se ogroman....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 35)

<< <1> >>