• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra uknjižen barem 40 m2 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra uknjižen barem 40 m2 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra uknjižen barem 40 m2 4.sprat

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra uknjižen barem 40 m2 4.sprat" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.355 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, ŽarkovoProdaje se uknjižen dvosoban stan u Žarkovu, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu 50 m2 i pripadajuću ostavu površine 8 m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.Stan je standardne gradnje i veoma funkcionalnog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.200 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 (uknjižen), smešten na 4. spratu od ukupno 4, u mirnoj stambenoj zgradi. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: Prostrane dneve sobe, odvojene spavaće sobe, posebne kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi renoviran, uknjižen stan, na Karaburmi, idealan za život ili izdavanje. Nalazi se u ulici Dr Aleksandra Radosavljevića na četvrtom spratu, s prelepim pogledom i puno prirodnog svetla. Ovaj deo grada nudi sve što je potrebno za udoban porodični život, uključujući brojne parkove,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra uknjižen barem 40 m2 4.sprat'
130.000 €
130.000 €
130.000 €
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep dvoiposoban uknjižen stan u novogradnji iz 2024. godine. U dobroj zgradi i sređenoj ulici, na četvrtom spratu u četvorospratnici sa liftom. Iznad stana je dupla livena ploča, dobra izolacija. Ima parking, Za svaku preporuku agencijska provizija 2% uknjizen Ljubica 064/239-2248....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – DVOIPOSOBAN STAN U MIRIJEVU Cena: 130.000 € Na prodaju uknjižen i funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na 4. spratu od ukupno 4 sprata stambene zgrade u ulici Kapetana Miše Žunića 35V, u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i porodičnom delu Beograda, u Zemun polju, u kraju sa širokim ulicama i puno zelenila, nudimo Vam funkcionalan dvosoban stan sa odličnim potencijalom. Stan se nalazi u šestospratnici sa liftom, građenoj sredinom 1980-ih godina, u okviru uređenog bloka koji je prepoznatljiv....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 124.000 € na 119.900 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 69,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 124.000 €
05.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u odrŽavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini Škole, obdanista, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 6)

<< <1> >>