• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra parking porasla cena o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra parking porasla cena o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra parking porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra parking porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
20.06.2025 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1. 5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 115.000 €
31.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Porodice Trajković Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.360 € na 124.470 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 124.470 €, 56,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 121.360 €
04.04.2026 - 124.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jakovo – stan u manjoj zgradi, idealno za porodicu. U ponudi stan u manjoj stambenoj zgradi u izgradnji, spratnosti P+1, sa ukupno 4 funkcionalne stambene jedinice. Svaki stan je pažljivo projektovan i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i terasu.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 107.477 € na 123.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.000 €, 47,29 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 107.477 €
25.02.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 939 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 119.700 € na 121.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.700 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 121.700 €
15.04.2026 - 119.700 €
22.04.2026 - 121.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo 3 – naselje sa specifičnom mikroklimom i kompletnom infrastrukturom, koje pruža sve pogodnosti porodičnog života u prestonici. U blizini se nalaze Osnovna škola „Pavle Savić“, vrtić „Zvončica“, pijaca, Dom zdravlja, marketi, fitnes centri i uslužne radnje i delatnosti, te....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 107.500 € na 120.696 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.696 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.500 €
10.04.2026 - 120.696 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra parking porasla cena što skuplji (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>