• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra parking pala cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra parking pala cena što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra parking pala cena što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra parking pala cena što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 69.000 € na 62.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 69.000 €
12.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan stan, na odlicnoj lokaciji, odmah useljiv. Stan je sa odlicnim funkcionalnim rasporedom, u novoj, odrzavanoj zgradi.Parking mesto je obezbedeno i u okviru je cene. Lokacijski je izvanredan, uz sam park, i u neposrednoj blizini setalista. Sva potrebna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
10.10.2025 - 246.000 €
12.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 15 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 260.000 € na 251.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 251.000 €, 76,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 260.000 €
12.05.2026 - 251.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na opštini Zvezdara, u neposrednoj blizini Gradske bolnice, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novogradnji iz 2011. godine, urednoj i održavanoj sa liftom. U blizini je Zvezdara teatar, OŠ Veljko Dugošević, Šesta beogradska gimnazija, ulica Bulevar kralja Aleksandra, SC Olimp....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 315.000 € na 290.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 290.000 €, 95,00 m2 cca 3050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 315.000 €
12.05.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Banatska Soba: 3.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 370.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 370.000 €, 114,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 390.000 €
12.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Kanalizacija Terasa Podrum Brsjacka Spratnost: 1 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 375.000 €, 157,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2025 - 370.000 €
04.03.2025 - 365.000 €
08.05.2025 - 380.000 €
04.11.2025 - 410.000 €
25.12.2025 - 395.000 €
27.01.2026 - 510.000 €
29.01.2026 - 390.000 €
07.04.2026 - 385.000 €
12.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Tih i prijatan stan, dvostrano orjentisan. D nevni boravak za uživanje na donjem nivou, spavaći deo za miran san na gornjem nivou. Velux krovni prozori, Geberit vodokotlić, 3 klime za dodatni komfor, alarm itd itd. Kompletnu kuhinju sa tehnikom (Samsung) i ugradni nameštaj dobijate....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu parking pala cena što jeftiniji najnovije (6)
  • stan u beogradu 120000 evra pala cena što jeftiniji najnovije (2)
  • stan u beogradu 120000 evra parking što jeftiniji najnovije (8)
  • stan u beogradu 120000 evra parking pala cena što jeftiniji (40)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.