• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra parket parking 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra parket parking 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra parket parking 40 m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra parket parking 40 m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.817 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 110.292 €, 42,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Praktičan i funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu, idealan za pojedinca, par ili kao investicija. Nalazi se u moderno projektovanoj zgradi u mirnom okruženju punom zelenila, sa odličnim rasporedom prostorija i optimalno iskorišćenim prostorom. Struktura stana (42.42 m):....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 108.837 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Novogradnja visokog kvaliteta, funkcionalan raspored i odlična lokacija. Stan poseduje terasu, PVC stolariju sa aluminijumskim roletnama, sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom savršene za udoban život,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra parket parking 40 m2'
118.700 €
118.700 €
113.977 €
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.500 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 115.000 € na 117.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.264 €, 41,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan i funkcionalan jednosoban stan na poslednjem, povučenom spratu zgrade. Idealan izbor za samce, studente, digitalne nomade ili kao investicija za rentiranje. Ističe se odličnim rasporedom i terasom od čak 6 m. Struktura stana (41.64m2): Ulazni hodnik 4.36 m Kupatilo 4.13 m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,LISTELE FASADA I MERMER NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>