• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra parket Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra parket Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra parket Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam lokaciju koja spaja izuzetnu povezanost, komfor i kvalitet života. Na samo nekoliko minuta vožnje od Bulevara kralja Aleksandra – jedne od glavnih saobraćajnica u gradu – ova adresa nudi brz pristup auto-putu, što omogućava laku i efikasnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan - Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) Na prodaju dvosoban stan površine 41 m2, smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost svih sadržaja.....

 
 
 
 
+44%

Promena cene sa 83.184 € na 120.000 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 90.200 €
19.09.2025 - 94.737 €
13.10.2025 - 79.720 €
11.02.2026 - 83.184 €
18.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom savršene za udoban život,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ledine, luks novogradnja…. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu novogradnju u Belfortskoj ulici na samom početku Ledina, desetak minuta od centralnih lokacija Novog Beograda. Kompleks se sastoji od 4 lamele. Kompletna prateća dokumentacija. Planirani završetak radova je 31.12.2026.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan 41m2 – Mirijevo I (Mirijevski bulevar) 2.0, uknjižen na 41m2, 2/4, EG, klima, KATV, interfon, prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, prostrana dnevna soba, spavaća soba, kupatilo Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 41 m² na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Boleču, pa je zbog blizine obilaznice i autoputa svaki deo grada lako dostupan, a i pančevački most preko mirjeva. Stan je održavan, prvi put useljen pre 5godina. Na prvom spratu, svetao i topao.Podne obloge su parket i pločice. Oko zgrade je lepo održavano dvorište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117620, III/III, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. UKNjIZEN stan u kvalitetnoj zgradi na početku Šejkine ulice. CG,hrastov parket,odlične sanitarije itd. 3 sprat od 3 ali bez kosina osim jedne u ćošku dnevne koja ne utiče....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.068 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Bez agencijske provizije - direktno od investitora* Stan na odlicnoj lokaciji na Ledinama, blizu Grand Kafe. Zgrada izuzetnog dizajna, kao i funkcionalan stan sa odlicnim rasporedom. Sigurna kupovina, direktno od proverenog investitora. Gradnja uz gradjevinsku dozvolu. Mogucnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra parket (238)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>