• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra pala cena 50 m2 novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra pala cena 50 m2 novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra pala cena 50 m2 novogradnja do 2300 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra pala cena 50 m2 novogradnja do 2300 eura/m2" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.401 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 51,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 135.000 €
24.12.2025 - 125.000 €
04.02.2026 - 120.000 €
11.02.2026 - 125.000 €
08.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126007, PR/VI, lift, terasa, uknjižen. Lep, nov stan, bez ulaganja u zgradi iz 2019. Uknjižen na 38+terasa cca 13m. Terasa, lepog oblika, je oivičena zidom i susednim terasama, tako da ne može da se pristupi terasi spolja. Odmah do škole, a na nekoliko minuta od ostalih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 130.000 €
02.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 123.500 € na 117.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 117.300 €, 48,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 123.500 €
08.04.2026 - 117.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48m2, terasa, EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske stanice od T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra pala cena 50 m2 novogradnja do 2300 eura/m2'
119.500 €
119.500 €
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 0)

<< <1> >>