• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra pala cena 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra pala cena 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra pala cena 40 m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra pala cena 40 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 2.993 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 126.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 126.500 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 126.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Očekivani završetak radova do jeseni 2026. godine. Funkcionalne strukture, sa odvojenom spavaćom sobom i parking mestom ispod lođe stana. Tiha i mirna ulica, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 120.000 €
26.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Mirijevu u neposrednoj blizini Mirijevskog bulevara sa odličnim rasporedom. Sastoji se iz predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, komotne spavaće sobe, kupatila i terase. Visina do plafona je 2,65m. U blizini se nalaze autobuske linije, škola,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra pala cena 40 m2'
117.500 €
117.500 €
126.500 €
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 117.500 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetan stan sa odvojenom spavaćom sobom u najtraženijem delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje ga funkcionalan raspored, odlična osvetljenost i maksimalno iskorišćen prostor. Ima terasu, idealnu za jutarnju kafu i opuštanje sa koje se pruža....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 120.000 €
29.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Galenika - Jovana Stojsavljevića; 60m2 mereno (40m2 uknjiženo)+terasa, 2.0, 4./4, cg, topla voda, interfon, internet; Izuzetno šarmantan, svetao dvosoban stan sa velikom terasom, a u urednoj zgradi bez lifta okruženoj zelenilom; Za sve dodatne informacije obratite se na broj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2025 - 175.000 €
01.06.2025 - 165.000 €
13.06.2025 - 159.000 €
11.07.2025 - 150.000 €
18.07.2025 - 145.000 €
21.09.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 135.000 €
08.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 120.000 €
04.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1291 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je dvosoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Struktura stana je funkcionalna i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju, spavaću sobu i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 120.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo u ulici Ladne vode. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada. Nalazi se na drugom od četiri sprata stambene zgrade. Stan ima 41m2 i sastoji se od predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dneve sobe sa kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo, Mirijevski bulevar, Ladne vode Prodajemo dvosoban, kvalitetan uknjizen stan, u kvalitetnoj novoj zgradi iz 2010. godine, na drugom od cetiri sprata. Uredjena i mirna lokacija, na sredini ulice Ladne vode, izmedju Mirijevskog bulevarai i Jovanke Radakovic. Odlicna....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Mirijevu I, Ladne vode, na prodaju uknjižen, funkcionalan, svetao dvosoban stan površine 41 m². Nalazi na 2-gom spratu održavane zgrade iz 2010. godine, sa ukupno 4 sprata. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.600 €, 42,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1359 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Moderan stan od 42 m² nalazi se na Ledinama, u mirnom delu Beograda koji pruža dobru povezanost sa svakodnevnim sadržajima i prijatan ambijent za život. Raspored prostora je funkcionalan i jasan, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 120.000 €
08.04.2026 - 119.000 €
22.04.2026 - 117.500 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prijatan i tih stan. EG na struju plaćate po potrošnji, imate i invertersku klimu. Kompletnu kuhinju i veš mašinu dobijate na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez nameštaja i tehnike. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a Zvezdarska šuma....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 148.000 € na 130.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 38,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 151.000 €
01.04.2026 - 148.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u Mačvanskoj ulici, na svega 150 m od Hrama Svetog Save, prodaje se potpuno samostalan stan koji funkcioniše kao mala kuća — idealno za one koji traže mir i privatnost u srcu Vračara. Stan je površine 38 m², nalazi se u prizemlju, a uz....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 120.000 €
07.04.2026 - 119.000 €
21.04.2026 - 117.500 €
07.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Description: Ladne vode, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode. Mirijevo 1. Zgrada je izgrađena 2010-e godine..

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.400 € na 119.900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 119.900 €, 37,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 120.000 €
04.03.2026 - 123.400 €
19.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo funkcionalan stan, uknjižen na 37m2 sa jednom zatvorenom ozidanom terasom od 5m2, koja može da funkcioniše kao dodatna prostorija i jednom otvorenom od 1.5m2. Stan je na III spratu bez lifta, grejanje EG. Kraj je miran, sa puno zelenila i odličnom infrastrukturom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 124.999 € na 119.900 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 124.999 €
11.03.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjižen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje se funkcionalan i izuzetno prijatan dvoetažni stan površine 43 m² (realnih), sa dodatnim galerijskim prostorom.Sastoji se iz : prizemlja....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 128.500 € na 123.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 123.500 €, 37,00 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 128.500 €
17.04.2026 - 123.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan jednosoban stan, lako adaptibilan u 1.5-soban, na super lokaciji, u neposrednoj blizini Gradske bolnice. Nalazi se u blizini supermarketa, vrtića, škole. Dobra saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada. Prostotije:predsoblje, kupatilo, ostava,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 127.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 129.000 €
20.02.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

U centru naselja, kod škole. Uredna i održavana zgrada. Komforan 1-soban stan, adaptriran u 1,5soban. U toku je prvo knjiženje stana. Trenutno samo gotovinska kupovina. Ag 2% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.900 € na 114.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 119.900 €
01.03.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji blizu BKA i Dimitrija Tucovića. Stan je renoviran i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Hitna prodaja. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 115.000 €
01.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Stan 37m2 uknjižen na 15m2 (ostalo predato na legalizaciju), u strogom centru Zemuna. Blizina svih dešavanja, Zemunskog keja, parka, pozorišta, škola, vrtića, fakulteta. Stan se nalazi u dvorišnom delu iza zgrade, ušuškan, bez buke, a u centru. Kompletno renoviran,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>