• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 129.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 140.000 €
28.11.2025 - 135.000 €
13.02.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 2.5 soban, 3/3 sprat, nema lift. Uknjižen na 51m2. Grejanje - električni kotao (struja). Žuta fasadna cigla. Trostrano orijentisan. Kad se uđe u stan, pravo je kupatilo a stepenicama se ide u gornji nivo gde se nalaze sve prostorije. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ Pavle....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 126.400 € na 116.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 116.000 €, 23,00 m2 cca 5040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
22.03.2026 - 126.400 €
08.05.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini novog Dorćola, pored čuvenog restorana Stara Hercegovina smeštena je ova funkcionalna garsonjera- Stan je u izvornom stanju, ulično orjentisan i vrlo svetao. Zbog svoje lokacije i malih režijskih troškova odlična investicija. Uredna dokumentacija, uknjižen 1/1. agencijska....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 127.500 € na 115.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 23,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 127.500 €
28.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera u srcu Starog grada – Poenkareova ulica, 23 m² Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 23 m², smeštena na 1. spratu u mirnoj i atraktivnoj Poenkareovoj ulici, u samom srcu Starog grada. Stan je idealan kao investicija u centru gradskih dešavanja, a opet u prijatnom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 135.000 € na 121.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 135.000 €
20.03.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0. 5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara. Stan se nalazi na viskom suterenu, na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace. Idealno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
12.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
06.02.2026 - 126.900 €
06.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1. 0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 126.900 €
03.03.2026 - 125.000 €
14.04.2026 - 124.900 €
21.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Ilije Garašanina Soba: 1 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 140.000 €
03.12.2025 - 135.000 €
19.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
22.02.2026 - 125.000 €
01.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 137.700 €
13.04.2026 - 130.000 €
04.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1289 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0693322626. U ponudi je uknjizena garsonjera 30m2 bez odvojene sobe na Banovom Brdu, potpuno nameštena,renovirano novo kupatilo i spremna za useljenje. Garsonjera se nalazi u ocuvanoj zgradi bez lifta , visokog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 123.000 € na 119.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 123.000 €
26.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u mirnom i prijatnom delu Karaburme, dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m, dok ukupna merena površina iznosi 44m. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa zastakljenim balkonom, kuhinje sa trpezarijom, lođe adaptirane kao produžetak trpezarije, i kupatila. Stanu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra što manji pala cena (173)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>