• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra namešten do 40 m2 park - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra namešten do 40 m2 park - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra namešten do 40 m2 parking

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra namešten do 40 m2 parking" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjižen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namešten stan, površine 36m2.Stan je opremljen ugradnom belom tehnikom ( sudomašina, ugradna rerna i ploča) frižider sa frizom, mikrotalasna rerna. U kupatilu je mašina za pranje i sušenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 127.000 €, 35,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Aviv parka nalazi se kompletno namešten i opremljen stan koji predstavlja odličan izbor kako za udoban život, tako i za sigurnu investiciju. Stan je uknjižen na 28m2, sa terasom ukupno 35m2. Prostor je izuzetno komforan, sunčan i prijatan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trostrano orijentisan (istok-zapad-jug), lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom, poslednjem spratu, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra namešten do 40 m2 parking'
114.900 €
114.900 €
117.000 €
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom od tri sprata, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću proširenja na potkrovlje površine 23m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.500 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jednoiposoban stan u Mirijevu. 39m2,nalazi se na visokom prizemlju od ukupno tri sprata zgrade novije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se kompletno namešten. Parking obezbeđen za stanare u dvorištu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam renoviran stan na odličnoj lokaciji, namešten. Stan se sastoji iz jedne velike sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lođe. Stan je kompletno renoviran 2021 godine. Stan se prodaje sa nameštajem. Slobodno parking mesto oko zgrade. U blizini se nalazi osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 35,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129780, II/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Veoma osuncan 2.0 stan od 35m2 sa velikom terasom i predivnom panoramom na okruzenje. Zgrada iz 2008. sa liftom, uredno odrzavana u mirnoj ulici. Stan se prodaje namesten. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan poslovni prostor površine 41m2 na opštini Savski Venac u Zvečanskoj ulici, u blizini Hyde parka koji je na samo 5 min udaljenosti, u blizini su vam takođe i Topčiderska zvezda, Autokomanda je na samo 1km od ovog poslovnog prostora Odlična povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 127.000 €, 28,00 m2 cca 4540 €/m2