• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra namešten što veći do 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra namešten što veći do 4 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra namešten što veći do 40 m2 do 3100 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra namešten što veći do 40 m2 do 3100 eura/m2" pronađeno 38 nekretnina - prosečna cena 2.976 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u neposrednoj blizini zvezdarske šume, u ulici Jovanke Radaković, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na prizemlju novije zgrade iz 2012.godine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 44,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1. 5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog konfiguracije terena, funkcioniše kao stan u prizemlju. Stan je veoma funkcionalan i dodatno obogaćen prostorom od oko 5m² ispod stepeništa, koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra namešten što veći do 40 m2 do 3100 eura/m2'
120.000 €
117.000 €
120.000 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom mirnom i uređenom delu grada, na odličnoj poziciji, nalazi se stan koji spaja toplinu doma sa praktičnošću gradskog života. Kompletno namešten, sa pažnjom uređen u svakom detalju, ovaj stan pruža osećaj udobnosti već pri prvom ulasku. Svetao i sunčan tokom celog dana, odiše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 118.000 €, 43,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor adaptiran u stan u Savskoj ulici, opština Savski venac. Stan je površine 43m2 i po strukturi je dvosoban stan. Nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od šest spratova. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjizen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde. Stan se prodaje potpuno namesten i moguca je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119164, PSUT/, klima, uknjižen, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je uknjizen stan na Julinom brdu u ulici Petra Lubarde. Stan se prodaje potpuno namešten i moguća je kupovina putem kredita. Radi se o jednosobnoom renoviranom stanu koji poseduje i svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 42,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizen stan 36m2 terasa 6m2 ukupno 42 m2 stan se nalazi u lepoj urednoj zgradi. Stan je kompletno renoviran nova struja,kanalizacija, voda,hidro izolacija,ventilacija,komplet zvučna i toplotna izolacija radjena sa (azmafonom)ceo stan iz nutra,izolacija spolja 10cm, terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno funkcionalan stan, potpuno namešten i opremljen. Na dobroj lokaciji, u mirnijoj ulici. Novija gradnja (2006. godina), uredno održavan ulaz. Stan je svetao i ušuškan. Stan je uknjižen na prodavca 1/1, bez tereta i zabeležbi. Grejanje na struju - električni kotao sa radijatorima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno funkcionalan i komletno namešten, renoviran stan, u maloj zgradi, u lepom delu Julinog brda. Stan ima pripadajuću ostavu, koja se nalazi pored stana, u kojoj je smeštena mašina za sušenje veša. Iako je nisko prizemlje, izuzetno je osvetljen. Dvorišno orijentisan. Uknjižen.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Petra Lubarde Julino Brdo 2.0, NPR, 42m2, grejanje na gas, klima, KATV, PVC, ugradni plakar, interfon. Godina gradnje 2004, uknjižen, odmah useljiv,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan poslovni prostor površine 41m2 na opštini Savski Venac u Zvečanskoj ulici, u blizini Hyde parka koji je na samo 5 min udaljenosti, u blizini su vam takođe i Topčiderska zvezda, Autokomanda je na samo 1km od ovog poslovnog prostora Odlična povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 120.000 €
04.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1291 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je dvosoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Struktura stana je funkcionalna i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju, spavaću sobu i....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trostrano orijentisan (istok-zapad-jug), lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom, poslednjem spratu, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 125.990 € na 129.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 125.990 €
08.03.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan u kući. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom od tri sprata, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću proširenja na potkrovlje površine 23m².....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namešten (nov nameštaj), odlična lokacija, sam početak Mirijeva, autobus linije 27, 27e, blizina škole, doma zdravlja, pošte, Amana, Maxija, vrtića. Orjentacija jugoistok, gleda na dvorište, odličan i komforan stan za život ili kao investicija za izdavanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.500 €, 39,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi jednoiposoban stan u Mirijevu. 39m2,nalazi se na visokom prizemlju od ukupno tri sprata zgrade novije gradnje. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se kompletno namešten. Parking obezbeđen za stanare u dvorištu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127074, III/III, klima, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban kompletno namesten stan, povrsine 36m2. Stan je opremljen ugradnom belom tehnikom ( sudomasina, ugradna rerna i ploca) frizider sa frizom, mikrotalasna rerna. U kupatilu je masina za pranje i susenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 122.000 €, 36,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 36m2, terasa 3m2, TA, PR/IV, telefon, interfon. Predato na knjiženje. Jednoiposoban stan u prizemlju, prodaje se namešten. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i kupatila. Blizina Beo šoping centra i Cvetkove pijace. Kontakt 060/34 11 341....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 116.970 €, 35,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih s tan zapadne osvetljene orjentacije sa otvorenim pogledom na grad. Iznad stana je tavanski prostor, tako da je stan zimi topao a leti nije vrućina i pritom je mir zagarantovan jer niko ne živi iznad vas. K rov u odličnom stanju, što ćete moći i videti. Etažno g rejanj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 35,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129780, II/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Veoma osuncan 2.0 stan od 35m2 sa velikom terasom i predivnom panoramom na okruzenje. Zgrada iz 2008. sa liftom, uredno odrzavana u mirnoj ulici. Stan se prodaje namesten. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 34,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Vertikala kuce, sa posebnim ulazom, uknjzena kao posebna stambena jedinica.Knjizna povrsina je 34m2, dok je merna povrsina stana 59m2.Stan se sastoji od hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije(dve manje spavace sobe, kupatilo, prostran dnevno trpezarijski deo sa kuhinjom i podrum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....