• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra lođa 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra lođa 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra lođa 40 m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra lođa 40 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.026 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • renovirano
    • pogodan
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lazara Trifunovića, 3/4, eg,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-39.00m2, Zgrada izgrađena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sunčan, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo korišćen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra lođa 40 m2'
119.900 €
119.900 €
128.000 €
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 130.118 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan površine 40,16 m² dostupan je po pretprodajnoj ceni od 130118€ + PDV. Nekretnina se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu opštine Zvezdara, u blizini Dimitrija Tucovića, Cvetkove pijace, KBC Zvezdare i sportskog centra SC Olimp. Posebnu vrednost lokaciji daje i neposredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen i veoma funkcionalan jednosoban stan pretvoren u jednoiposoban, lepo pozicioniran u zgradi sa tri lifta. Svetao je i okrenut ka istoku. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, renoviranog kupatila, dnevne sobe, male sobe koja je napravljena od trpezarije, kuhinje i zastakljene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 126.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 126.500 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 126.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Očekivani završetak radova do jeseni 2026. godine. Funkcionalne strukture, sa odvojenom spavaćom sobom i parking mestom ispod lođe stana. Tiha i mirna ulica, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u najlepšem delu Braće Jerković. Zgrada je orkužeena zelenilom i parkovima i velikim parkingom. U stanu je PVC stolarija sa komarnicima i nema dodatnih ulaganja. Ostaje ugradna kuhinja i plakari. Sunčan i svetao sa prelepim pogledom. U blizini je škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.292 €, 42,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Praktičan i funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu, idealan za pojedinca, par ili kao investicija. Nalazi se u moderno projektovanoj zgradi u mirnom okruženju punom zelenila, sa odličnim rasporedom prostorija i optimalno iskorišćenim prostorom. Struktura stana (42.42 m):....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena je spoljna stolarija i delimično vodovodne instalacije.Stan je vrlo svetao i sunčan. Idealan je, kako za stanovanje, tako i ze rentu (odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 129.000 €, 42,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i funkcionalan stan, jednosoban po strukturi – adaptibilan u jednoiposoban. Prostorije: hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, lođa i ostava. Ima veliki pripadajući podrum. Dobro održavan, uredan, ima dve klime, u centralnom delu Karaburme. Kompletna infrastruktura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>