• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra jacuzzi 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra jacuzzi 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra jacuzzi 120 m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra jacuzzi 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 685.000 €, 124,00 m2 cca 5520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

West 65 Tower je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nebojšina, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi luksuzan četvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlepših ulica na Vračaru - Nebojšinoj, smešten na trećem spratu od ukupnih pet, održavane zgrade novije gradnje sa modernim liftom. Ovaj dom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 675.000 €, 124,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna ponuda, samo u našoj ponudi izuzetan četvorosoban stan u okviru kompleksa WEST 65, Novi Beograd. Kula West 65 predstavlja jedan od simbola grada Beograda, sa svim potrebnim sadržajima za život. Jedan od najsavremenijih kompleksa, sa potpunom infrastrukturom za lep gradski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 630.000 €, 130,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3. 0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan dizajnerski stan u samom centru Beograda. Retko u ponudi! Potpuno renoviran, luksuzno uređen stan sa 100 m² + oko 30 m² galerija, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 109,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.mojoglas.rs

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6, 49m2 terrace, heat pump and air conditioning, garage, 2 bathrooms, 1 WC. Equipment, appliances, furniture are new, some still on manufacturers....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu jacuzzi 120 m2 (9)
  • stan u beogradu 120000 evra 120 m2 (11)
  • stan u beogradu 120000 evra jacuzzi (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>