• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 podrum novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 podrum novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 podrum novogradnja

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 podrum novogradnja" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 3.328 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+12%

Promena cene sa 109.150 € na 122.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 122.400 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 102.000 €
23.01.2026 - 109.150 €
20.03.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120086, PR/IV, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada. Prelep stan, u zgradi koja je u procesu legalizacije, uz stan kupujete parce zemlje i postajete suinvestitor, sigurnost u tom smislu, opremljen namestajem po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno namešten, nov, neuseljavan stan, na sunčanoj padini. Bela tehnika i nameštaj su novi i nekorišćeni. Stan poseduje pripadajući podrum, alarm i video nadzor nezavisan od zgrade. U cenu je uračunato i parking mesto. Stan je uknjižen na 41m2, mereno 46m2, poseduje i baštu od 13m2.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 podrum novogradnja'
130.000 €
130.000 €
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji. Ima komotnu spavaću sobu,nastala pregradom dnevnog boravka , dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, sigurnosna vrata i kupatilo. Zgrada uredna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>