• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 interfon ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 interfon ogla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 interfon oglasi objavljeni od poslednjeg puta što jeftiniji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 109.000 €, 25,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac-Ljermontova 0.5, 25m2, 2/8, CG, interfon, parking Prostorije: hodnik, višenamenska soba, kupatilo Izuzetno funkcionalna i svetla garsonjera, u kvalitetnom stambenom objektu smeštenom u parkovskom okruženju. Stan je očuvan, u izvornom stanju, izuzev kupatila koje je renovirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 109.000 €, 23,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno funnkcionalna i dobro osvetljena garsonjera od 25 m², smeštena na 2. spratu od 8 u kvalitetnoj i uredno održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom parkovskom okruženju. Stan je 0.5 strukture i sastoji se od: hodnika, višenamenske sobe i kupatila. Nekretnina je očuvana i u izvornom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 109.990 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lux novog, uknjiženog namestenog 1,5sobnog stana, na Ceraku, blize Trgovackoj ulici i vecem broju linija GSP-a. U neposrednoj blizini se nalaze svi mogući infrastrkturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Prehrambene radnje, skola, vrtić, dom zdravlja, banke, apoteke,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 130.000 € na 110.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
17.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Terasa Interfon Roda Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 110.000 €, 51,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Salvadora Aljendea Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

SA PONOSOM PONOSOM VAM MOZEMO REĆI DA GRADIMO STAMBENI KOMPLEKS OD 50.000 M2. NA LEDINAMA-NOVOM SURČINU ,STAMBENE ZGRADE SA GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. https://www.prelicinvest.com NAJKVALITETNIJA NOVOGRADNJA NA LEDINAMA,LISTELE FASADA I MERMER NAJUREĐENIJE NASELJE,RAĐENO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 42m2, GAS, NPR/4, telefon, interfon. Uknjižen. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u ulici Petra Lubarde, na mirnoj lokaciji u naselju Julino Brdo. 📏 Površina: 42 m² 🏠 Spratnost: Nisko prizemlje – idealno za starije osobe ili porodice 🛏 Struktura: Dvosoban 🌳 Orijentacija:....