• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 67 nekretnina - prosečna cena 3.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.450 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 46,18m2 na 1/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojina ��ura��inovi��a Kostje, sut/11, cg,-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odli��noj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrti��i i ��kole i autobuska stajali��ta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Ugrinovački put 21. deo Soba: 2 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana'
114.400 €
118.000 €
110.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, jednoiposoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban bez većih ulaganja. Stan je veoma svetao smešten u mirnoj ulici u dobro održavanoj zgradi pogodan i za život i za investiciju. Može se kupiti preko subvencionisanih kredita. Srećna kupovina. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 50,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan stan u novogradnji u Mirijevu, funkcionalan, svetao. Odlična gradnja. Poznati investitori. Rok završetka radova maj mesec. Iz ozakonjena. Za sada keš kupci, a uskoro i kreditni. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škole, prevoza, marketa. Preporuka. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 4/5, ta-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se uknji��en 2.0 stan u ulici Marijane Gregoran. Veoma je svetao sa lepom velikom terasom koja gleda na Dunav, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen stan 50m2 korisne površine , funkcionalan raspored, 2 terase, na odličnoj lokaciji u srcu Voždovca, u naselju Braće Jerković, smešten je na četvrtom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Okružen je zelenilom i svim bitnim sadržajima, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 47m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 47m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 47,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Mirijevu 1, u delu koji poseduje više marketa, prodajnih objekata za razne namene i odličan prevoz, koji povezuje razne delove grada, nalazi se ova nova zgrada, poznatih investitora. Objekat će imati parking prostor za izdavanje. Stan je dvoiposoban, izuzetno funkcionalan i svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 120.000 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi na niskom prizemlju i uknjižen je. Ima trosobnu strukturu. Može kredit. Useljiv. Dobra lokacija blizina škole, vrtića, obdaništa, Maxi-ja, mini pijace, autobuskog stajališta, dobra povezanost sa svim delovima grada. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 121.000 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljuba Vu��kovi��a, 4/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se stan u mirnom delu Vo��dovca, u ulici Ljuba Vu��kovi��a. Nalazi se na ��etvrtom spratu u dobro odr��avanoj zgradi bez lifta.Grejanje je na TA pe��,u dnevnoj sobi je ugra��en klima ure��aj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Zemun, Šilerova, 2.0 stan u polusuturenu zgrade od 3 sprata, novije gradnje, 46m2, EG (struja). Stan je svetao, u stanu ostaje sve sto se vidi na fotografijama (ugradna rerna, mašina za sudove, frižider, mašine za pranje i sušenje veša) kao i ostali nameštaj u stanu. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.450 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 126.840 €, 45,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju održavan jednosoban stanna Karaburmi, sa prostranom zastakljenom terasom od 12 m2, koja predstavlja dodatni kvalitet ovog stana. Stan se nalazi na prvom spratu (ispod su stanovi), što ga čini toplim i ušuškanim. Uknjižen je na 33 m2, a zahvaljujući velikoj terasi pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsija Lorke, 2/4, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-44m2 , ugovorna povr��ina-32.00m2, Prodaje se na najlep��oj lokaciji na Karaburmi, uknji��en, jednoiposoban stan. Nalazi se na drugom spratu, ure��ene, kvaliteno izgradjene i odr��avane zgrade u mirnom, najlep��em delu ulice Garsija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 44,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u odličnoj zgradi od crvene fasadne cigle, kod Maksija. Delimično renoviran (kuhinja i kupatilo), jugoistočno orijentisan, svetao. Grejna površina 39 kvm, lođa 7 kvm. Potrebna manja ulaganja, odmah useljiv! Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija, soba, kupatilo. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.225 €, 44,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sur��inska, 3/4, nr,-Stvarna povr��ina-44m2 , ugovorna povr��ina-44.01m2, Novogradnja useljiva u maju mesecu 2026. godine. Vrhunski ura��ena izolacija, 10-ka stiropor, stolarija, pvc ��estokomorna, duplo staklo, nema��ki profili, italijanska keramika prva klasa, tarket, modularne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 1/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan u Mirijevu, u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na visokom prizemlju.Uknjižene površine 40 m2, dok sa lođom ukupno ima 43 m2. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i orijentisan ka mirnom, uređenom dvorištu zgrade, što obezbeđuje tišinu i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo u Šejkinoj ulici nadomak Mirijevskog bulevara. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada, neposredna blizina niza kafića, restorana, prodavnica i škole. Nalazi se na visokom prizemlju, zbog konfiguracije terena ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jure Kero��evi��a, pr/4, eg, uknj.-Stvarna povr��ina-42m2 , ugovorna povr��ina-42.00m2, Imamo u ponudi uknji��en stan na odli��noj lokaciji, u mirnoj ulici Jure Kero��evi��a, koja se nalazi izme��u dva velika shopping centra TC Karaburma I TC BIG fashion . Zgrada u kojoj je stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.000 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Marijane Gregoran, 4/5, cg,-Stvarna povr��ina-41m2 , ugovorna povr��ina-36.00m2, Stan se nalazi u centralnom delu Karaburme u lepo odr��avanoj zgradi. Ovu lokaciju karakteri��e izuzetno dobra povezanost sa centralnim delovima grada. bogata infrastruktura, blizina TC BIG, doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, 2/4, ta,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-41.00m2, Stan u Mirijevskom bulevaru kod Pere Ćetkovića. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Ima sobu, kuhinju, trpezariju, predsoblje, kupatilo i terasu. Stan je u održavanom stanju. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dragoslava Srejovi��a, np/3, gas,-Stan se nalazi u novijoj zgradi u novijem delu naselja Karaburma.Bez ulaganja, funkcionalan sa velikom terasom.U neposrednoj blizini prevoza, prodavnica i zelene pijace.Aencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Lazara Trifunovi��a, 3/4, eg,-Stvarna povr��ina-40m2 , ugovorna povr��ina-39.00m2, Zgrada izgra��ena 2019 godine. kvalitetna gradnja, dobra fasada, dobar ulaz. Zgrada poseduje lift. Stan je sun��an, dvostrano orjentisan, kompletno opremljen i prodaje se sa svim stvarima. Malo kori����en....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.900 €, 40,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd- Voždovac, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića 2.0, 40m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 40m2, smešten u mirnom i sve traženijem naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5, u urednoj i održavanoj zgradi. Po strukturi je 2.0,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide do 4. sprata), interfon, brzo useljiv, uknjizen na 39 m2, ostava na tavanu, starogradnja iz 70-ih godina. Stan u izvornom stanju, ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u samom centru Starog Grada, u krugu dvojke, na odličnoj lokaciji u blizini kompletne infrastrukture, Kalemegdana, fakulteta, prodavnica, restorana i brojnih linija gradskog prevoza. Sve što je potrebno nalazi se na pešačkoj udaljenosti. Kvalitetna predratna zgrada sa debelim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 125.000 €, 39,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Jovana Bijeli��a, st/4, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-39m2 , ugovorna povr��ina-38.00m2, Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene Oznaka na mapi pokazuje pribli��nu lokaciju nekretnine ali ne i ta��nu adresu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u zgradi Podno grejanje Renovirano Prostorije: kupatilo Opremljenost: Name��teno - internet, TV, ve�� ma��ina, kuhinjski elementi, fri��ider, ��poret, rerna, le��aj, plakar Orijentacija ka: jugoistok Pogled na: dvori��te Uknji��eno Parking u dvori��tu zgrade Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 38,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan stan površine 38 m², smešten u polusuterenu uredno održavane i nedavno renovirane zgrade u ulici Baba Višnjina, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Stan se sastoji od prostrane prostorije sa kuhinjom, dve odvojene sobe i kupatila. Zahvaljujući dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

MAXIS GROUP DOO BEOGRAD Broj u registru posrednika 1850 PRODAJA – DVOIPOSOBAN STAN U MIRIJEVU Cena: 130.000 € Na prodaju uknjižen i funkcionalan dvoiposoban stan površine 52 m², smešten na 4. spratu od ukupno 4 sprata stambene zgrade u ulici Kapetana Miše Žunića 35V, u mirnom delu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>