• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 Oglasi objavl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.000 €
08.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
05.04.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2 + 8m2(ostava), 3/3, GAS, interfon, klima, ostava Izuzetan, funkcionalan i lako adaptibilan u 2.5 stan nalazi se na samo jednu autobusku stanicu od centra Žarkova u mirnom, porodičnom okruženju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.200 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 (uknjižen), smešten na 4. spratu od ukupno 4, u mirnoj stambenoj zgradi. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: Prostrane dneve sobe, odvojene spavaće sobe, posebne kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je etažno na gas,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 140.000 € na 125.000 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 140.000 €
16.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u vrlo lepom kraju Karaburme, u ulici Marijane Gregoran. Stan je površine 50m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i bez lifta. Po strukturi stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
17.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2004 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 132.000 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u Žarkovu, u potkrovlju uredne i lepe zgrade. Stan ima 50 m², funkcionalnog i komfornog rasporeda, sa odvojenom spavaćom sobom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića i škole, što ga čini idealnim za svakodnevni život. Posebna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 131.000 €
11.02.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, jednoiposoban stan lako adaptibilan u dvoiposoban bez većih ulaganja. Stan je veoma svetao smešten u mirnoj ulici u dobro održavanoj zgradi pogodan i za život i za investiciju. Može se kupiti preko subvencionisanih kredita. Srećna kupovina. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 pala cena (147)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>