• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 2.sprat do 28 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 2.sprat do 28 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 2.sprat do 2800 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 2.sprat do 2800 eura/m2" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 2.789 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • novogradnja
    • interfon
    • bazen
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na 2. spratu uredne zgrade u mirnom delu naselja Karaburma. Stan poseduje obilje prirodne svetlosti i lako adaptibilan prema potrebama budućih vlasnika. Uknjižen na 32m2 dok je merena površina 44m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa zastakljenom terasom, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 119.000 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i izuzetno topao stan u mirnom i lepom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan, uknjižen 1/1 na 32m2, dok je merena površina 44m2. Nekretnina je potpuno pravno čista i bez ikakvih hipoteka. Odmah je useljiv, ali ujedno pruža odličan potencijal za renoviranje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv i pogodan za renoviranje, odnosno menjanje kompletnog rasporeda. Izuzetno topao i svetao. Dvostrano orijentisan i uknjižen 1/1 na 32m2, merena površina je 44m2, stoga može na kredit. Stan nema nikakvih hipoteka. Sastoji se od dnevnog boravka sa zastakljenom terasom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 2.sprat do 2800 eura/m2'
119.000 €
119.000 €
119.900 €
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 117.500 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 43,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i tihom delu Mirijeva, u ulici Ladne vode, nalazi se ovaj nov, svetao, dvostran dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodan i lagodan život. Saobraćajna povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan površine 46m² na Zvezdari, Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i novije zgrade. Odlično organizovan prostor: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa koja dodatno doprinosi komforu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 41,29m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 112.000 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, kompletno opremljen stan. Uređaji kao i nameštaj skoro novi. Nalazi se u mirnoj ulici, blizu naselja Braće Jerković i Stepa Stepanović. Blizina marketa, TC Stadion, fakulteta. Stan ima predsoblje koje je pregrađeno i prenamenjeno u radni prostor. Prostrano i lepo kupatilo sa....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 107.477 € na 123.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.000 €, 47,29 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 107.477 €
25.02.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 939 Direktna cena od investitora bez provizije. Izrada i nadzor overe kupoprodajnog ugovora su obezbeđeni. - Stan se nalazi u Mirijevu, lokacija zgrade je dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje u ambijentu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 44,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

NOVO u ponudi! Na odličnoj lokaciji, u blizini Maxi i Lidl prodavnica na Vidikovcu, nalazi se objekat sa stanovima sledećih veličina: 106m2 i 88m2 na prvom spratu i stanovi od: 100m2, 29m2, 44m2, 41m2 i 54m2 koji se nalaze na drugom spratu. Stanovi su u sivoj fazi i može se dogovariti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nova gradnja stan 49.6 m2 u kompleksu turističkog objekta FOREST PRESTIGE Brestova b.b. KO Čajetina, naselje 25. Maj, dvosoban drugi sprat sređen po standardima i kategorizovan kao objekat sa 4 kreveta 3 zvezdice. Opremljen svaka soba televizor, ugradni plakari u svakoj sobi i hodniku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 123.500 €, 48,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 48m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.000 €, 48,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 50m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 127.500 €, 50,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan, svetao i prostran dvosoban stan na drugom spratu nove stambene zgrade, smeštene u jednom od najpoželjnijih delova Beograda – Jajincima. Ova lokacija predstavlja idealan izbor za sve koji žele miran i kvalitetan život u prijatnom okruženju, uz brzu i jednostavnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.700 €, 52,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo 2.5 stan, u zgradi koja je u izgradnji. U delu u kome se zgrada gradi, biće izgrađeno 6-7 zgrada, tako da će poprimiti oblik malog naselja. U ponudi je isti ovakav stan i na 2. spratu. Mogućnost kupovine garažnog mesta, kao i povraćaja PDV-a. Useljenje....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 120.000 €
12.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U novijoj zgradi, na drugom spratu, dvostrano orijentisan sa lepim pogledom, osvetljen. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Odvojena spavaća soba, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. U blizini Mirijevskog bulevara. Odlična mikrolokacija. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 120.000 €
09.04.2026 - 119.000 €
30.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 41m2(terasa), 2/4, EG, klima, interfon, internet, ktv, bez ulaganja Stan se nalazi u srednjem delu mirne ulice Ladne vode, koja se nalazi na početku Mirijeva iz pravca Karaburme, između Mirijevskog bulevara i ulice Jovanke Radaković. U prilici smo da Vam ponudimo lep dvosobni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 2.0, 41m2 (terasa 2m2), 2/4, CG, klima. Odličan, svetao, funkcionalnog rasporeda, dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.04.2026 - 119.000 €
24.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u Mirijevu - Zvezdara! Na prodaju je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan površine 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Odlična lokacija na Mirijevskom bulevaru, u blizini svih neophodnih sadržaja i gradskog prevoza. Stan se nalazi na 2. spratu od 4 i odlikuje ga funkcionalan raspored i visina plafona....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
01.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.000 € na 117.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 120.000 €
06.04.2026 - 119.000 €
26.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine. Stan je uknjižen (moguća kupovina sredstvima iz kredita). Stan je namešten, opremljen i kao takav se prodaje. Dvostrano je orijentisan, sunčan i svetao. Nalazi se na drugom spratu od četiri, modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 115.000 €, 48,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na drugom spratu. Stan je svetao, prazan u odličnom stanju na lepoj lokaciji u blizini svih infrastrukturnih objekata u ulici Ivana Mičurina. Zgrada je veoma održavana i uredna. Stan je za svaku preporuku. Samo za keš kupce. PROSTORIJE: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 119.000 €, 41,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Stan je na odličnoj lokaciji, na drugom spratu stambene zgarde za kolektivnu gradnju. Uknjižen. Dvostrano orijentisan. Ladne vode.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno tri, bez lifta. Zgrada je dobro pozicionirana i povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. U stanu ostaje kompletan nameštaj, tako da je dobar kao investicija, za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan 41m2 – Mirijevo I (Mirijevski bulevar) 2.0, uknjižen na 41m2, 2/4, EG, klima, KATV, interfon, prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, prostrana dnevna soba, spavaća soba, kupatilo Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 41 m² na odličnoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan površine 41 m2, smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost svih sadržaja. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 4, funkcionalnog rasporeda. Visina....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan od 41 m² u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, Mirijevo I – Zvezdara. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 4 sprata i odlikuje ga odličan raspored prostorija i visina plafona od 2,65 m, što prostoru daje dodatnu prostranost. Opremljen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2-soban stan, 40,74m2, na 2.spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje etažno, inverter klima. Zgrada ima interfon i sigurnosna vrata .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 115.000 € na 126.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 126.000 €, 42,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 126.000 €
12.04.2026 - 115.000 €
10.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Jednoiposoban stan od 42m2 na drugom spratu, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Velika dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, lođa i kupatilo. Grejanje na struju a moguć je i priključak na gas. U blizini više fakulteta i viših škola što ga čini idealnom investicijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 32)

<< <1> >>