• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 1.sprat što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 1.sprat što v - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 1.sprat što veći

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 1.sprat što veći" pronađeno 30 nekretnina - prosečna cena 3.096 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • namešten
    • prizemlje
    • parket
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 121.000 € na 119.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kotež, 119.000 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 121.000 €
19.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen stan površine 49m2 u ulici Jovana Isailovića u Kotežu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu, kupatila i spavaće sobe, stan takodje ima i pripadajući podrum. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

UKNJIŽEN, DVOSOBAN STAN U ŽELEZNIKU, POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 129.900€ Lokacija: Čukarica, Železnik, sprat 1/4 Površina: 48 m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: -​ Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - Spavaće sobe; -​Kupatila; -​Ulaznog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 1.sprat što veći'
125.000 €
118.700 €
114.500 €
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 109.800 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosoban stan na prvom spratu u novijoj zgradi. Stan nije uknjizen, u postupku je upisa svojine na osnovu zakona, svoj na svome Postoji mogućnost povraćaja PDVa Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 119.900 €, 45,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan od 45m2 u ulici Pabla Nerude na Karaburmi. Stan je uknjižen na 33m2 i poseduje terasu od 12m2. Stan se nalazi na 1 spratu uredno održavane zgrade, i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase, i poseduje podrum kao dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.400 €, 44,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

NOVO u ponudi! Na odličnoj lokaciji, u blizini Maxi i Lidl prodavnica na Vidikovcu, nalazi se objekat sa stanovima sledećih veličina: 106m2 i 88m2 na prvom spratu i stanovi od: 100m2, 29m2, 44m2, 41m2 i 54m2 koji se nalaze na drugom spratu. Stanovi su u sivoj fazi i može se dogovariti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 112.000 €, 43,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 30m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno opremljenim zgradama smeštenim u mirnom delu Beograda, nadomak svih sadržaja neophodnih za život. Zgrade su useljive. U ponudi su različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.292 €, 42,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Praktičan i funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu, idealan za pojedinca, par ili kao investicija. Nalazi se u moderno projektovanoj zgradi u mirnom okruženju punom zelenila, sa odličnim rasporedom prostorija i optimalno iskorišćenim prostorom. Struktura stana (42.42 m):....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan 1.5 stan na prvom spratu, novije stambene zgrade. Vitezova Karađorđeve zvezde, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Vitezova Karađorđeve zvezde, 39m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.350 €, 39,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 121.000 €, 39,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, Zemun. Na prodaju stan u centru Zemuna . Za kompletno renoviranje. Nalazi se na prvom spratu . U blizini pijaca, zemunski park, svi gradski prevozi, posta. Agencijska provizija iznosi 2%. . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina Đeram pijace, stajališta gradskog prevoza, fakulteta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire se od Pećske pa do Trščanske ulice. Ova lokacija je, s obzirom da je smeštena nadomak Bulevara kralja Aleksandra sa jedne strane i ulice Dimitrija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 109.150 € na 122.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 122.400 €, 37,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.150 €
20.03.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 82131, I/III, terasa, novogradnja, podrum, stambena zgrada. Prvi sprat iznad VPR,uska terasa duzinom celog stana,roletne na balkoncima,komarnik,nova gradnja,mesto za automobile na privatnom prilazu. Zgrada uknjizena. Uredna dokumentacija. Trenutno mogu samo kes kupci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 1.5 stan na prvom spratu, novije stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, prostranog kupatila,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, i terase. Bez ulaganja, ušuškan, u blizini svih potrebnih sadržaja. CG po utrošku(kalorimetri). Uknjižen na 35m2, koja je i grejna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici Hajduk Stankova, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je smešten na prvom spratu uredne i održavane zgrade novije gradnje. Lokacija pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep stančić na Bulevaru kralja Aleksandra. Novogradnja, I sprat. Ima odvojenu spavaću sobu, kompletno opremljen. Mali režijski troškovi. Uknjižen i odmah useljiv. U blizini su svi potrebni sadržaji. Idealan i za stanovanje i za rentu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko - trpezarijsko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 124.900 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – Garsonjera sa dušom, Golf, Banovo brdo Cena: 124900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Banovo brdo Površina: 27m2 Struktura: garsonjera koja ima u svojoj strukturi: - dnevni boravak sa trpezarijskim delom - kuhinju - kupatilo i - terasu. OPIS: Prodaje se funkcionalna i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 127.500 € na 115.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 23,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.04.2026 - 127.500 €
28.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera u srcu Starog grada – Poenkareova ulica, 23 m² Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 23 m², smeštena na 1. spratu u mirnoj i atraktivnoj Poenkareovoj ulici, u samom srcu Starog grada. Stan je idealan kao investicija u centru gradskih dešavanja, a opet u prijatnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>