• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što veći

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što veći" pronađeno 958 nekretnina - prosečna cena 2.999 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2. 5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što veći'
125.000 €
115.000 €
125.000 €
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna dokumentacija. - Uknjižen na 55m2. - Vlasnik 1/1. - Gentralno grejanje. - Trosoban stan. - Video nadzor. - Odlično pozicioniran. - Novogradnja iz 2017. godine. - Mali režijski troškovi. - Za ozbiljne kupce mogućnost korekcije cene. - Za svaku preporuku! Agencijska nadoknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke. Dobra infrastruktura - u blizini prevoza, Doma zdravlja, pijace, marketa, škole i vrtića. Zgrada ukupno ima 14 stanova. Grejanje norveški radijatori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s tim da je ukupna površina stana 108 m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke. Dobra infrastruktura - u blizini prevoza, Doma zdravlja, pijace, marketa, skole i vrtica. Zgrada ukupno ima 14 stanova. Grejanje norveski radijatori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 121.500 €, 55,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvoiposoban stan, knjižne površine 51m2+ 4m2 terase. Nalazi se na trećem spratu uredne i kvalitetne zgrade od fasadne cigle. Iznad stana se nalazi tavanski prostor. Parking ispred zgrade, blizina marketa, stajališta linija gradskog prevoza. Više informacija na 060 500 5265....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,55 m2, 110000 eur + PDV(10%) Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,55 m2 se nalazi na II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan za veću porodicu. Stan je u odličnoj zgradi na početku Muminovačke (bivše Kneževačke) ulice, tako da su svi važni infrastrukturni objekti u blizini. Stan se nalazi na četvrtom spratu a iznad stana je tavan i u stanu nema kosina. Dvostrana....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan na III spratu. Iznad stana se nalazi tavan, postoji mogućnost proširenja. U zgradama od bele fasadne cigle. Stan je uknjižen, prazan, odmah useljiv. U blizini prevoza, marketa... agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u Rakovici u Čajničkoj ulici, na trećem spratu kvalitetne zgrade od fasadne cigle, bez lifta, lepo pozicionirane i okružene zelenilom. Stan je dvostrano orijentisan (jug-istok), jako svetao. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 126.106 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane dnevne i spavaće sobe, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 55,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan iz otkupa, površine 55 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade bez lifta, ušuškane među zelenilom, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.500 €, 54,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Zemun, Plavi Horizonti - Mihajla Bandura 2.0, 54m2 + 40m2 dvorište, PR/3 , norveški radijatori, parking, klima. Odličan, svetao stan na dobroj lokaciji. Stan je opremljen kvalitetnim parketom, granitnim pločicama, PVC stolarijom, alarm sistemom, inverter klimom, sigurnosnim vratima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo vrlo lep dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u maloj, mirnoj ulici u centralnom delu Mirijeva, stan je u završnoj fazi gradnje na trećem spratu zgrade čije se useljenje očekuje za oko mesec dana, sa svim potrebnim dozvolama i kompletnom dokumentacijom, zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostran i prilicno svetao sa 2 terase. Sobe su prostrane sa mogucnoscu pregradjivanja. Visina prvog sprata. Stanu pripada tavanski prostor od 30m2 /sto je i papiroloski regulisano/ kao i podrumska prostorija. Blizina skole, vrtica, Aviv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 54m2, CG, PR/III, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46m2 Stan za renoviranje od 54m2. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka+lođa, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stanu pripada i podrum od 9m2 u nivou parkinga. Kontakt 069/394-5605 Broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Karaburmi – Kompletno renoviran i opremljen! Prodaje se uknjižen stan 1/1, površine 54 m² (42 m² grejni deo + 12 m² terasa), u prizemlju višespratnice sa odličnom izolacijom i niskim troškovima. Visina plafona: 2.37 m. 🔹 Struktura: Dnevna soba + 2 manje spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.180 €, 54,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 119.000 €, 54,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemunsko naselje Altina u zgradi iz 2017, odličan, dvosoban, uknjižen i useljiv stan. Raspored prostorija idealan jer je svaka zasebna. Stan ima predsoblje sa ugradnim plakarima, kupatilo, trpezariju, kuhinju, spavaću sobu i dnevni boravak sa terasom. Uknjižen, useljiv, može na kredit.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 118.800 €, 54,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85440, I/III, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Stan novije gradnje, UKNJIZEN, zgrada prikacena na kanalizaciju, miran kraj, blizina marketa, idea, sunce, Zemun park, pekara Gak, (prevoz..81..707), odlicna izolacija(10cm),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 115.938 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirano sve (i elektro instalacije) osim prozora ove godine. Grejanje je na struju. Potencijalna mogućnost centralnog grejanja koje je u zgradi. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Mnoštvo uređenih besplatnih parking mesta oko zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Miljakovcu 1, u ulici Stevana Opačića (kod parka) prodajemo renoviran 2.0 stan 54m2 grejne površine + velika lođa od 6m2. Stan se prodaje sa ugradnom kuhinjom i plakarima i nameštajem (bez bele tehnike i tv-a). Ima podrum, uknjižen je na 54m2. Ima dosta parking mesta oko zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Stari Kosutnjak, Milana Vujovica, 1.5, 53 m2, terasa od 6 m2, PR od II sprata, eg, bez lifta, interfon, odmah useljiv, uknjizen na 53 m2, novija zgrada iz 2007. godine. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaca soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Komforan trosoban stan uknjižen bez tereta i zabeležbi, u dobro održavanoj zgradi u blizini prevoza i kompletne infrastrukture. Poseduje predsoblje, ostavu, kupatilo, 3 manje sobe. Stan je svetao, dvostrano orijentisan. Nije ukopan, nivo prizemlja. Useljiv po dogovoru. Slobodan parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan na odličnoj lokaciji u dobro poznatim zgradama od žute fasadne cigle okružen parkom. U blizini pijaca, prodavnice nekoliko autobuskih linija. Zgrada je održavana i poseduje 3 lifta. Stan je u izvornom stanju lepog rasporeda, nema spojenih prostorija i za kompletan rad. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.200 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan na Zvezdari kod Cvetkove pijace, u novijoj zgradi, u suterenu, uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv, površine 53m2, a koji se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, ulaznog dela i velike terase. Grejanje je na TA peć, stan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 114.167 € na 116.596 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.596 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.738 €
08.02.2026 - 114.167 €
13.03.2026 - 116.596 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.500 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na Plavim Horizontima u organizovanoj i harmoničnoj komšijskoj zajednici. Jako očuvan stan u odličnom stanju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je postavljen hrastov pod i ugradjene inverter klime. Oko zgrade ima 40m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cvijićeva, Palilula, 120000€, 53m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Cvijićeva, Palilula Cvijićeva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 115.000 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na najlepšoj lokaciji na Banovom brdu u Požeškoj ulici prodaje se veoma funkcionalan stan na šestom - poslednjem spratu u zgradi koja je podnela zahtev za ugradnju lifta. Postoji mogućnost priključka na centralno grejanje. Ovo je idealna prilika za kupovinu preko subvencionisanih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Sređen, svetao, prodaje se sa kompletnim nameštajem, oko zgrade ima dosta parking mesta, bez ulaganja. Ne može kupovina na kredit. Ružice Sokić.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.700 €, 53,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 52,28m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 114.253 € na 116.684 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.684 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.822 €
08.02.2026 - 114.253 €
13.03.2026 - 116.684 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.900 €, 53,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi stambeni objekat "Linea Residence" Surčin, kod Lidl-a Izuzetan kvalitet gradnje -građevinska dozvola -završetak gradnje proleće 2027 - u ponudi stan strukture 2.0s po ceni od 121.900 plus PDV -Multi split sistem grejanja (fen coil) -Smart sistem -Porcelanosa parket, pločice i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 442)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>