• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što manji dvo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što manji dvo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što manji dvorište Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što manji dvorište oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 126.000 €, 25,00 m2 cca 5040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U okviru savremenog stambenog kompleksa Alfa City na Zvezdara, nalazi se ova izuzetno funkcionalna i moderno organizovana garsonjera idealan spoj komfora, privatnosti i urbane dinamike. Kompleks je koncipiran kao zatvorena urbana celina koja pruža visok nivo sigurnosti i organizovanog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najpoželjnijih i najautentničnijih zona Zemuna, u ponudi je garsonjera koja objedinjuje funkcionalnost, mir i urbani način života, u kvalitetnoj starogradnji sa sopstvenim dvorištem. U stanu je PVC stolarija, parket u sobi i pločice u kuhinji, kupatilu i lodji koja je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnoj ulici u jednom od najtraženijih delova Vračara, u neposrednoj blizini Neimarskog parka i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život. Smešten je u novogradnji visokog kvaliteta sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.900 €, 30,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Idealna prilika za investiciju i život zbog savršene lokacije u centru grada. Parking prekoputa zgrade. Opis stana Tašmajdan - Ilije Garašanina 30m2(20+10),salonac,uknjižen 1.0, 30m2(20+10), CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, ostava,dvorište Ulica Ilije Garašanina kao....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
12.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
06.02.2026 - 126.900 €
06.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1. 0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru grada, dobro povezan sa gradskim prevozom. U blizini crkve Aleksandar Nevski, Kalemegdana i Trga Republike. Stan poseduje zasebno dvorište. Prostorije: trpezarija, spavaća soba, toalet, bašta. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan od 31m2 u srcu Beograda. Stan je u besprekornom stanju, uknjižen i bez ikakvih tereta i zabeležbi. Prostor: Otvoreni kuhinjsko-trpezarijski deo, odvojena spavaća soba i novo kupatilo. Lokacija: Centralna gradska lokacija sa dvoristem. Blizina svih važnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 126.000 €, 35,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da ponudimo odličnu garsonjeru u luksuznom kompleksu ,,Alpha city" na Zvezdari. U pitanju je deo Bulevara Kralja Aleksandra u blizini Ustaničke ulice. Tipska, zgrada odličnog kvaliteta, održavana, sa liftom. Kompleks sadrži dvorište, dečije igrališe, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1.0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom od najtraženijih delova Beograda kada je reč o ugostiteljstvu i urbanim investicijama. Stan površine 37m² pruža takođe i idealnu priliku za razvoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra do 50 m2 što manji dvorište (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.