• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra centralno grejanje 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra centralno grejanje 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra centralno grejanje 50 m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra centralno grejanje 50 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.449 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan, adaptibilan u 2.0, površine 41 m2, mereno 43 m2 + lođa 6 m2. Drvena stolarija - očuvana. Ima pripadajući podrum površine 9 m2. Orijentisan je ka mirnom parku pored zgrade. Centralno grejanje. U blizini je veći broj prodavnica, Vero, Lidl, TC Stadion, vrtići, škole,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra centralno grejanje 50 m2'
119.900 €
115.000 €
127.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 124.000 €, 50,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je regularno uknjižen, vlasništvo 1/1. Sastoji se iz predsoblja sa ugradnim plakarima, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije/sobe, još jedne sobe, kupatila i zastakljene lodje. Vojna stanogradnja odlične izrade u najmirnijem i najzelenijem delu Mirijeva. Komšije odlične.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je 1.5 uknjižen, istočno orijentisan stan na dobroj lokaciji, preko puta stare tramvajske okretnice u ulici Bul.Kralja Aleksandra , kod Kluza. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Uknjižen iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Soba: 1 Godina izgradnje: 1977 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Braće Jerković Spratnost: 7 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 114.900 €, 53,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U kvalitetno gradjenoj starogradnji,nadogradnja iz 2000god.,sa upotrebnom dozvolom,uknjizena mogu kreditni kupci.Dobro odrzavana zgrada. Lepo iskoriscena kvadratura.Sastoji se od:ulazni hodnik,kuhinja, trpezarija,dnevna soba, dve spavace,kupatilo.Funkcionalnog je rasporeda:spavaci....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>