• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 zadnjih 7 dana porasla cena što manji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 zadnjih 7 dana porasla cena što manji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.076 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+21%

Promena cene sa 93.000 € na 112.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.800 €, 47,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
10.05.2026 - 112.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 47m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 47m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Kontakt Snežana 064/8132 137 Broj u registru....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavace sobe i kupatilo i terasu. Uknjizen kao poslovni atelje, ne moze na kredit za mlade. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 zadnjih 7 dana porasla cena što manji'
114.000 €
114.000 €
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 3)

<< <1> >>