• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena lođa uknjižen što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena lođa uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 144.000 € na 138.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 138.000 €, 49,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 149.000 €
25.02.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan dvoiposoban stan (idealno adaptiran iz dvosobnog). U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Uknjižen na 49m2, mereno 51m2 + 2 lođe ukupne površine 10m2. Pripada mu i podrum od 15m2. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 207.000 € na 199.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 197.000 €
07.11.2025 - 185.000 €
21.11.2025 - 197.000 €
12.12.2025 - 207.000 €
01.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3. 0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj ulici. Visina plafona 3m. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, lođa, ostava. Postoji mogućnost....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 199.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 205.000 €
08.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Paliluli,u ulici Nikodima Milaša.Stan se nalazi u mirnom okruženju,a na svega od par koraka od TC Zira,Ruzveltove ulice i svih bitnih gradskih sadržaja.Sastoji se od hodnika,kuhinje,dnevne sobe sa trpezarijom,dve spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 199.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
08.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3. 0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka i trpezarije koji čine jednu celinu, odvojene....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 210.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 205.000 €, 76,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 62 - Jurija Gagarina 3.0, 76m2 (lođa 5m2), 7/20, CG, dva lifta, telefon, interfon Prostran i očuvan porodičan stan na sedmom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini gradskog prevoza. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 245.000 € na 239.900 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 239.900 €, 74,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 245.000 €
30.04.2026 - 239.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se komforan, porodičan stan na odličnoj lokaciji Jugo - zapadno orijentisan, svetao i osunčan Uknjižen, vlasnik 1/1 Renoviran, uradjene elektro i vodovodne instalacije Nov parket Pvc stolarija Terasa je zastakljena U stanu ostaju ugradni plakari Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 310.000 €
10.04.2026 - 295.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u Bulevaru Kralja Aleksandra. Lokacija odlična, u samom centru svih zbivanja. Zgrada starije gradnje, odlično održavana, sa liftom. Stan smešten na idealnom, drugom spratu, od ukupno četiri. Dvostrana orijentacija, gleda i na sam Bulevar i na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 260.000 €, 69,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 2.5, mereno 85m2, CG, II/V, terasa, lođa, 2 mokra čvora, podrum. Prodaje se prostran i svetao trosoban stan od 85 m², uknjižen na 69m2, u mirnom delu Banovog brda. Stan je jugozapadno orijentisan, u dobrom stanju, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Opremljen je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 pala cena lođa uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana (54)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana (1)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena uknjižen što jeftiniji zadnjih 14 dana (18)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena lođa što jeftiniji zadnjih 14 dana (3)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 pala cena lođa uknjižen što jeftiniji (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>