• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa uknji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa uknjižen do 2400 eura/m2 porasla cena što veći

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa uknjižen do 2400 eura/m2 porasla cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 250.000 € na 260.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 260.000 €, 99,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 250.000 €
18.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 4.0, 99m2, I/V, CG, lođa, terasa, lift, 2 mokra čvora. Odličan, funkcionalan 4.0 stan orijentisan ka parku sa mnogo zelenih površina bezbednih za decu, šetnju i rekreaciju. Osim zelenila i prirode prednost ovog stana je i dobar raspored idealan za višečlanu porodicu. Zgrada....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 230.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Preporuka - Gornji Grad - Dobar 3.0 stan u vojnoj zgradi 94 m2 - 1/3 bez lifta - Trostran - Dve velike terase i jedna lođa 5 m2 - Grejanje na struju (TA peći i klime) - Svetao, sunčan, okrenut ka parku i bez buke - Visina plafona 2.80 metara - 2 kupatila sa kadama - Može da funkcioniše....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa uknjižen do 2400 eura/m2 porasla cena što veći (9)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 uknjižen do 2400 eura/m2 porasla cena što veći (8)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa uknjižen do 2400 eura/m2 što veći (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>