• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking do 2400 eura/m2 pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking do 2400 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 271.600 € na 255.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 255.400 €, 101,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 271.600 €
25.04.2026 - 255.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom i uređenom delu Čukarice, u Šavničkoj ulici, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan koji pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja. Smešten u kvalitetnoj vojnoj zgradi od prepoznatljive žute fasadne cigle, sa dva uredna ulaza....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 172.000 € na 159.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.000 €, 62,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja svetao, komforan i dvostrano orijentisan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bogoslovija, Palilula! Lokacija: Bogoslovija, na samo dva minuta od stadiona OFK Beograd i pet min od Vukovog Spomenika Grejna površina: 58 m² Terasa (lođa): 4 m²....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 lođa što skuplji parking do 2400 eura/m2 pala cena (15)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što skuplji parking do 2400 eura/m2 pala cena (16)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji do 2400 eura/m2 pala cena (7)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking pala cena (3)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking do 2400 eura/m2 (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com