• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.372 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 129.900 €, 45,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ruže Jovanović, pr/3, u blizini Bulevara, visina stana je pravo visoko prizemlje (ispod stana se nalazi stan), lođa zastakljena, stan je trostrano orijentisan, svetao, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hrastov parket, sređen, dve klime, bez ulaganja, ugradni elementi i kuhinja ostaju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.375 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Miljakovcu 1, u ulici Stevana Opačića (kod parka) prodajemo renoviran 2.0 stan 54m2 grejne površine + velika lođa od 6m2. Stan se prodaje sa ugradnom kuhinjom i plakarima i nameštajem (bez bele tehnike i tv-a). Ima podrum, uknjižen je na 54m2. Ima dosta parking mesta oko zgrade.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 lođa što skuplji parking'
124.980 €
120.000 €
128.000 €
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo vrlo lep dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u maloj, mirnoj ulici u centralnom delu Mirijeva, stan je u završnoj fazi gradnje na trećem spratu zgrade čije se useljenje očekuje za oko mesec dana, sa svim potrebnim dozvolama i kompletnom dokumentacijom, zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 121.900 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN STAN SA DVE LOĐE I PARKINGOM! Cena: 121900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Žarkovo Struktura: Prodaja dvoiposobnog stana koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - kuhinje sa trpezarijom - dve sobe - kupatilo - dve lođe - pripadajućeg podruma i - parkinga. OPIS: U prilici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan, adaptibilan u 2.0, površine 41 m2, mereno 43 m2 + lođa 6 m2. Drvena stolarija - očuvana. Ima pripadajući podrum površine 9 m2. Orijentisan je ka mirnom parku pored zgrade. Centralno grejanje. U blizini je veći broj prodavnica, Vero, Lidl, TC Stadion, vrtići, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Komforan stan odlične jednosobne strukture, adaptibilan u dvosoban na više načina. Nalazi se u parkovskom delu naselja Braće Jerković, a takva mu je i orijentacija jugozapadna ka samom parku. Javni parking ispred ulaza. Stan je na VPR/6 spratova, visina do simsa 240 cm. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.250 €, 45,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novogradnju, u fazi izgradnje, gotovu do polovine 2026.godine.U ponudi još jedan slobodan stan dtrukture 2.0 Zgrada je spratnosti PR+2 sprata+PTK, sa liftom. Gradi se najkvalitetnijim materijalima: termo blok, PVC stolarija-antracit, zvučna i termička izolacija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>