• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 kablovska što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 kablovska što skuplji" pronađeno 91 nekretnina - prosečna cena 1.907 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 122.400 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Kanarevo brdo - Petra Konjovića 1.5, 49m2, 4/4, CG, klima, interfon, podrum, parking Na lepoj lokaciji stan u blizini osnovne škole i vrtića, kao i više autobuskih stajališta. Vrlo dobro povezan sa svim infrastrukturnim sadrzajem. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 kablovska što skuplji'
115.000 €
115.000 €
130.000 €
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan u Žarkovu, renoviran, bez ulaganja. Ima pripadajući podrum, u urednoj, održavanoj zgradi. U blizini škole, prevoza. Šredato za legalizaciju, samo za keš kupce. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban, ali je lako adaptibilan u dvosoban. Slobodan parking oko zgrade. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična investicija. Dvorišni stan u srcu Zemuna. Prostor mereno ima 60m2 i 11m2 terase, uknjiženo 20m2. Stan je koncipiran kao dupleks. Na donjem nivou se nalazi soba sa kuhinjom, hodnik, kupatilo. Na gornjem nivou nalaze se dve prostrane sobe i velika terasa Stan je u izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – TERAZIJE, KOLARČEVA ULICA, 100m² Izdaje se komforan i potpuno opremljen četvorosoban stan površine 100m², na 5. spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda – Kolarčeva ulica, Terazije. Struktura stana: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo renoviran opermljen stan u strogom centru grada u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Trga Republike, Terazija i Knez Mihailove. Veoma funkcionalan, svetao, okrenut dvorištu te nije izložen buci. Po strukturi četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u epicentru Beograda , Trg Repoblike , Kolarceva ulica.Dnevna soba , dve spavace sobe, jedna radna soba , dva kupatila, okrenut prema dvoristu, bez buke, veoma svetao, centralno grejanje, peti sprat, lift, klima, namesten.100m2 Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.900 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan trosoban stan, uknjižen na 47 m², dok stvarna površina iznosi 64 m² zahvaljujući prostranoj, zatvorenoj terasi od 17 m². Terasa je u potpunosti zastakljena i pretvorena u prijatan kutak za odmor – pod obložen pločicama i prekriven vodootpornim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 574 Stan se nalazi u mirnom delu Zemuna, sa velikim brojem parking mesta oko zgrade. U neposrednoj blizini su svi važni sadržaji, što čini ovu lokaciju praktičnom i prijatnom za svakodnevni život. Osnovne karakteristike stana: • Tip: Duplex (dvospratni stan) sa dve terase • Stanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.400 €, 52,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, stan na samom početku Ledina, u cenu stana uračunato i pripadajuće parking mesto,zgrada pokrivena video nadzorom , kapija na daljinsko upravljanje. Bez ulaganja. Prodaje se sa kuhinjskim elementima. Po strukturi dvosoban, površine 52, uknjižen. Sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan, u Borči, centar 3, u blizini škole, pošte, autobuske stanice.U Ulici Rathih vojnih invalida, okružen parkom , površine 52 m2, plus terasa 8 m2, 3/4, centralno grejanje, topla voda. Svetao, ima i pripadajući podrum, uknjižen, odmah useljiv. Odlična investicija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.000 €, 49,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u Mirijevu ( urbanistički i infrastrukturno sređeno, porodično orjentisana lokacija, nekoliko mini marketa u neposrednoj blizini, vrtić, škola) nalazi se ova nepokretnost. Stan koji vam dok živite u njemu donosi zaradu. Zgrada iz 2020. godine sa video nadzorom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 126.000 €, 45,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji. Veliki parking ispred zgrade. Od prostorija poseduje:hodnik,kupatilo,dnevnu sobu,trpezariju,kuhinju,spavacu sobu i terasu. Zgrada dobro održavana,poseduje lift. Nije poslednji sprat. Stan je uknjižen,mogući su i kreditni kupci. Posrednička naknada 2% Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 140,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 125.400 €, 66,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam objekat u izgradnji u ulici Svetozara Zorića u Beogradu koja lokacija nudi mnoštvo prednosti za udoban i moderan život. Pozicioniran na sunčanoj padini, u mirnom porodičnom kraju, odvojen od gradske vreve, a ipak samo 6km odnosno 9 minuta vožnje udaljen od centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 125.000 €, 56,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan ukupne površine 56m² (od čega je 24m² uknjiženo, a 32m² dozidano – postoji dokumentacija), smešten na 6. spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj i odlično povezanoj ulici u Zemunu. Struktura: - Dnevna soba i dve spavaće soba - Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, u lepom delu Borče. U blizini prevoza, pijace, škole i obdaništa, sređen, održavan...9112 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Može subvencionisani kredit za mlade! U prilici smo da Vam ponudim odlično koncipiran stan, maksimalno iskorišćen, osunčan, sa otvorenim pogledom. Stan je bez dodatnih ulaganja u zgradi staroj samo par godina ,,Mikon gradnja" sa video nadzorom i urednim ulazom. Okruženje je mirno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 86,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi četvorosoban stan(Duplex) ukupne površine 72 m2 + 14m2 terase od kojih je uknjižena površina 54,35 m2 . Odlična lokacija blizina pijace,Doma Zdravlja,prodavnica,apoteka i drugih trgovinsko-ugostiteljskih objekata.Kompletno renovirano Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 55,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan iz otkupa, površine 55 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade bez lifta, ušuškane među zelenilom, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite da pronađete svoj idealan dom na savršenoj lokaciji, u mirnom okruženju, ali u blizini svih sadržaja koji vam mogu biti potrebni. Ovaj komforni porodični stan je pravo mesto za život – prostoran, svetao i odmah useljiv. Stan je savršen za porodice, jer se sastoji od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550186-Na prodaju svetao i funkcionalan stan od 48m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kej! Stan se nalazi na višem spratu i nudi nesmetan, panoramski pogled na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu, što ga čini izuzetno atraktivnim kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 129.000 €
05.04.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2 + 8m2(ostava), 3/3, GAS, interfon, klima, ostava Izuzetan, funkcionalan i lako adaptibilan u 2.5 stan nalazi se na samo jednu autobusku stanicu od centra Žarkova u mirnom, porodičnom okruženju. Prostorije: ulazni hodnik, prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici u zgradi iz 2009. godine, u ponudi je 1.5 stan šarmantnog izgleda. Zgrada je uredna i održavana. Stan je veoma svetao i funkcionalan, od prostorija poseduje prostranu dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i ulazni hodnik. Deo kod vrata je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 122.000 €, 47,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude izuzetno svetao i funkcionalan 2.5-soban stan, površine 47m2, sa lepom terasom, smešten u mirnoj ulici na I spratu od IV, u urednoj, održavanoj zgradi. Karakteristike stana: *površina 47m2, *sprat 1/4, *struktura: 2.5-soban (dnevna soba, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 121.900 €, 52,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DVOIPOSOBAN STAN SA DVE LOĐE I PARKINGOM! Cena: 121900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Žarkovo Struktura: Prodaja dvoiposobnog stana koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - kuhinje sa trpezarijom - dve sobe - kupatilo - dve lođe - pripadajućeg podruma i - parkinga. OPIS: U prilici....