• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći r - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći r - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći renovirano pala cena lift

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći renovirano pala cena lift" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.303 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 160.000 €
17.08.2025 - 150.000 €
03.10.2025 - 140.000 €
28.11.2025 - 135.000 €
15.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Svetao ,prostran , kompletno renoviran 3.5 stan na petom spratu dobro održavane zgrade bez lifta kod okretnice. Stan je uknjižen na 66 m2,bez tereta i zabeležbi a mereno je 85m2- naime poseduje i galeriju od 19m2 Ulazni hodnik,veliki open space kuhinja,trpezarija,dnevni boravak, 2....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći renovirano pala cena lift'
125.000 €
125.000 €
 
-7%

Promena cene sa 135.000 € na 125.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 160.000 €
17.08.2025 - 150.000 €
03.10.2025 - 140.000 €
28.11.2025 - 135.000 €
15.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>