• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći centralno grejanje porasla cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći centralno grejanje porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 176.736 € na 180.071 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.071 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 176.736 €
22.03.2026 - 180.071 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 426.368 € na 438.360 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 438.360 €, 172,27 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 426.368 €
22.03.2026 - 438.360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 754.800 €
07.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Sokolska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 320.000 € na 345.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 320.000 €
24.02.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Kalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 264.000 € na 364.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 364.000 €, 111,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2024 - 124.000 €
28.06.2024 - 249.000 €
25.03.2025 - 254.000 €
12.08.2025 - 259.000 €
02.12.2025 - 264.000 €
20.01.2026 - 109.890 €
23.01.2026 - 264.000 €
27.02.2026 - 364.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 266.000 € na 366.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 366.000 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 266.000 €
27.02.2026 - 366.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Vracar Expo 2027 estate invest property Belgrade Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2008....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 265.000 € na 365.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 365.000 €, 110,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 140.000 €
02.07.2024 - 250.000 €
25.03.2025 - 253.000 €
01.04.2025 - 263.000 €
08.04.2025 - 255.000 €
12.08.2025 - 260.000 €
02.12.2025 - 265.000 €
20.01.2026 - 99.999 €
23.01.2026 - 265.000 €
27.02.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 362.800 € na 416.380 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 416.380 €, 109,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 362.800 €
17.04.2026 - 416.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom, mogucnost kupovine garažnog mesta. Centralno grejanje sa kalorimetrima omogućava ekonomičnije grejanje. Prostorije: dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 548.900 €
03.03.2026 - 499.000 €
31.03.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 451.000 €
17.04.2026 - 450.000 €
24.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Palmoticeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći centralno grejanje porasla cena (49)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći porasla cena (65)
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što veći centralno grejanje (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com