• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što jeftin - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što jeftin - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što jeftiniji klima parking

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra barem 50 m2 što jeftiniji klima parking" pronađeno 115 nekretnina - prosečna cena 2.073 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 126.840 €, 45,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 127.000 €, 52,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen stan, u Borči, centar 3, u blizini škole, pošte, autobuske stanice.U Ulici Rathih vojnih invalida, okružen parkom , površine 52 m2, plus terasa 8 m2, 3/4, centralno grejanje, topla voda. Svetao, ima i pripadajući podrum, uknjižen, odmah useljiv. Odlična investicija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.176 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo luksuznu novogradnju u izgradnji, od renomiranog investitora koji iza sebe ima decenijsko iskustvo u izgradnji i izvođenju radova i veliki broj završenih objekata. Objekat se nalazi na fenomenalnoj lokaciji, nadomak Mirijevskog bulevara i Sedme gimnazije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.400 €, 52,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, stan na samom početku Ledina, u cenu stana uračunato i pripadajuće parking mesto,zgrada pokrivena video nadzorom , kapija na daljinsko upravljanje. Bez ulaganja. Prodaje se sa kuhinjskim elementima. Po strukturi dvosoban, površine 52, uknjižen. Sastoji se od ulaznog prostora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 127.650 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130607, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.500 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi, BW Libera, nalazi se luksuzan stan koji pruža vrhunski kvalitet života. Prostran i svetao, osmišljen tako da zadovolji najviše estetske i funkcionalne standarde, ovaj dom odiše elegancijom i udobnošću. Već na ulazu dočekuje vas....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.900 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je moderan i funkcionalan trosoban stan, uknjižen na 47 m², dok stvarna površina iznosi 64 m² zahvaljujući prostranoj, zatvorenoj terasi od 17 m². Terasa je u potpunosti zastakljena i pretvorena u prijatan kutak za odmor – pod obložen pločicama i prekriven vodootpornim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 129.900 €, 45,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ruže Jovanović, pr/3, u blizini Bulevara, visina stana je pravo visoko prizemlje (ispod stana se nalazi stan), lođa zastakljena, stan je trostrano orijentisan, svetao, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hrastov parket, sređen, dve klime, bez ulaganja, ugradni elementi i kuhinja ostaju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Surčina prodaje se veoma lep, jednoiposoban stan. Stan je površine 36m2, a pripada mu terasa od 14m2, kao i krovna terasa sa pogledom na širu okolinu Surčina i brojnim mogućnostima u organizaciji kompletnog prostora. Krovnoj terasi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u odličnoj novogradnji preko puta LIDL-a, zgrada uvučena od ulice, sa 6 stambenih jedinica u mirnom okruženju . U ceni je parking mesto. Stan je na drugom povučenom spratu, jednoiposoban 36m2+14m2 terasa. Iznad stana velika krovna terasa od 50m2 na čije korišćenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uknjiženo na 47) U kvadraturu od 64m2 ulazi terasa od 17 m2. Šta dobijate? * Stan u prizemlju nove zgrade – moderan, sveže sređen, spreman za useljenje! * Terasa! ✨Zazidana do pola + staklo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban, ali je lako adaptibilan u dvosoban. Slobodan parking oko zgrade. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična investicija. Dvorišni stan u srcu Zemuna. Prostor mereno ima 60m2 i 11m2 terase, uknjiženo 20m2. Stan je koncipiran kao dupleks. Na donjem nivou se nalazi soba sa kuhinjom, hodnik, kupatilo. Na gornjem nivou nalaze se dve prostrane sobe i velika terasa Stan je u izvornom stanju.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.600 €
24.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogucnost prosirenja. Cukarica, Zarkovo - Leposave Vujosevic 4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefon Neposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Zarkovu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 95,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 655, I/II, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(može zamena), dvorišna zgrada. Tavanski prostor 50m2 Garažni prostor Ostava u sklopu garaže Uknjiženo na 87m2 kao idealni deo ne može kredit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 131.100 €, 69,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Teslina Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-115 (od ukupno 118)

<< <1 2 3> >>