• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra 50 m2 do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra 50 m2 do 2400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra 50 m2 do 2400 eura/m2 renovirano Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra 50 m2 do 2400 eura/m2 renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 130.000 €
03.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, CG, klima, lođa, internet, interfon Dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj zgradi (1991.) na mirnoj lokaciji u Žarkovu. Sastoji od predsoblja, spavaće sobe sa izlazom na zastakljenu lođu, kuhinjsko-trpezarijskog dela i još jedne sobe, kupatila sa kadom. Stan je renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan površine 39m2 (uknjiženo), uz 8m2 izdvojene prostorije koja pruža široke mogućnosti organizacije prostora. Stan se nalazi u PSUT, ali zahvaljujući dobroj organizaciji i renoviranju, prostor je maksimalno iskorišćen i prijatan za svakodnevni život.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 105.000 € na 110.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 47,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban delimično renoviran stan u mirnom delu Zemun polja. Stan je u visokom prizemlju, grejne površine 42m2 plus terasa 5m2. Stan poseduje i suterenski prostor ispod stana ukupne površine 41m2 koji može da se adaptira u stan što ovoj nekretnini daje izuzetan investicioni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojina ��ura��inovi��a Kostje, sut/11, cg,-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odli��noj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrti��i i ��kole i autobuska stajali��ta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru Mirijeva na odličnoj lokaciji. U blizini se nalaze Maxi, park, vrtići, škole i autobuske stanice. Stan je u suterenu zgrade (nije ukopan ni sa jedne strane) i ima ostavu. Renoviran je kompletno 2016 godine a 2025 urađena je spoljna izolacija. Stan je legalizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 129.000 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Miljakovcu 1, u ulici Stevana Opačića (kod parka) prodajemo renoviran 2.0 stan 54m2 grejne površine + velika lođa od 6m2. Stan se prodaje sa ugradnom kuhinjom i plakarima i nameštajem (bez bele tehnike i tv-a). Ima podrum, uknjižen je na 54m2. Ima dosta parking mesta oko zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 52,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117862, VPR/IV, podrum, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan u parkovskom okruženju , dvostrano orjentisan , svetao . U stanu je renovirano kupatilo , kuhinja , zamenjena stolarija pvc stolarijim , potrebno hoblovanje parketa i higijensko sređivanje sa krečenjem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 51,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 2.5- soban stan u naselju Zemun polje. Vrlo funkcionalan, svetao i prostran. Sastoji se iz: predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U svaku prostoriju se ulazi iz predsoblja. Renoviran, bez ulaganja i useljiv. Pere Kosorića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 52,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polje. Renoviran prošle godine. U blizini centra Zemun Polja, pijace, Maxi-ja, obdaništa, škole, doma zdravlja i stajališta gradskog prevoza za linije 707,708 i 704. Moguća kupovina na kredit. Prostorije: dnevni boravak, trpezariju, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima, interfon, internet, parking. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve spavace sobe, hodnika, toaleta i tavana na koji se penje spustajucim stepenicama.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra 50 m2 do 2400 eura/m2 renovirano (58)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?