• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što veći interfon Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra što veći interfon Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što veći interfon Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što veći interfon zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, ul. Vojvode Vlahovića, stan u stambenoj zgradi iz 2015. godine, 60m2 - podeljen je u dve zasebne stambene jedinice: jednoiposoban 40m2 i garsonjera 20m2. U jednoiposoban stan je ulaz iz dvorišta, a ulaz u garsonjeru iz hodnika zgrade. Dva kupatila su potpuno opremljena,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra što veći interfon zadnjih 14 dana novogradnja'
128.800 €
128.800 €
  Stan, BEOGRAD, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.566 €, 47,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.450 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 20,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 20,5m2(terasa 0.5), TA, III/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 20m2. Izuzetno funkcionalna garsonjera u centru grada, zapadno orijentisana. Idealna i za stanovanje i kao investicija, jer se nalazi u blizini Knez Mihailove i mnogih fakulteta. Renovirana i opremljena. Kontakt 064/81....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>