• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što manji namešten do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra što manji namešten do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što manji namešten do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što manji namešten do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 218.000 € na 214.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 80,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 220.000 €
17.04.2026 - 218.000 €
13.05.2026 - 214.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno dobar, uknjižen, porodičan stan. Nalazi se u Zagorskoj ulici, na III spratu u sređenoj zgradi sa liftom. Grejne i uknjižene 71m2 plus lođa, ukupno oko 80 m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa pristupom prostranoj terasi za uživanje, kuhinje, trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu što manji namešten do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena (10)
  • stan u beogradu 120000 evra što manji do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena (26)
  • stan u beogradu 120000 evra što manji namešten zadnjih 7 dana pala cena (2)
  • stan u beogradu 120000 evra što manji namešten do 2500 eura/m2 pala cena (12)
  • stan u beogradu 120000 evra što manji namešten do 2500 eura/m2 zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>